Селище прийняло участь у етнофестивалі “Дерево роду”

17 вересня в Бородянці відбувся перший етнофестиваль,  присвячений 85-ій річниці Київської області, «Дерево роду».

В етнофестивалі під кроною свого «Дерева роду» взяли участь 19 народно аматорських хорів, вокальних, фольклорних колективів та ансамблів Бородянського району: селище Бородянка – «Криниченка», селище Немішаєве – «Калинові дзвони», «Чорнобривці», с. Дружня – «Журавка»,«Любисток», с. Пилиповичі – «Червона калина», с. Здвижівка – «Здвижаночка», с. Озірщина – «Озіряночка», с. Микуличі – «Вербиченька», с. Мирча – «Вечірня мелодія», с. Новий Корогод – «Червоне намисто», с. Шибене – «Журавка», с. Козинці – «Криниця», селище Бородянка – «Криниченька», с. Нова Гребля – «Співучі чарівниці», «Барви Полісся», с. Дмитрівка – «Веселі молодички», «Чорнобривці», с. Небрат – «Вербиченька».

Гості фестивалю також могли ознайомитись із виставковими стендами Немішаївського агротехнічного коледжу та Немішаївського інституту картоплярства, знаних не лише в галузі науки та освіти закладів, а й як активних рушіїв культурно-мистецьких заходів та поціновувачів народних традицій.

Відділом культури, національностей та релігій Бородянської РДА Немішаївський міський будинок культури та Немішаївська селищна рада були нагороджені дипломами та подарунками.

За матеріалами Київської обласної ради