Розпорядження про завершення опалювального сезону 2016-2017 року в населених пунктах Бородянського району

БОРОДЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

31.03.2017 № 91

Про завершення опалювального сезону 2016-2017 року в населених пунктах Бородянського району

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня року 2005 № 630, Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 року №71, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України від 5 березня 2007 року за № 197/13464, розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 31березня 2017 року № 143, у зв’язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря на території району протягом трьох діб вище 8 градусів тепла:

1. Закінчити з 01 квітня 2017 року опалювальний сезон у населених пунктах Бородянського району Київської області.

2. Продовжити опалення дошкільних закладів та загальноосвітніхнавчальних закладів, закладів охорони здоров´я та закладів соціального захисту згідно із заявами керівників таких установ, узгодженими з органами місцевого самоврядування

3. Контроль за виконання розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації        О.Г.Янковий