Розпорядження голови про святкування новорічних свят

НЕМІШАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   23.12.2016 р.                                                            №  27 агд

смт Немішаєве

Про організацію новорічних  святкувань та роботу торгівельних закладів

З метою  організованого святкування Нового року, забезпечення порядку в місцях масового відпочинку населення, враховуючи заходи щодо проведення новорічних та різдвяних свят, затверджені рішенням виконавчого комітету № 235   від 13.12.2016 року  наказую:

1. Організувати  народні гуляння з нагоди зустрічі Нового року 01 січня 2017 року з  1-00 до 4-00 години  ночі  біля  новорічних ялинок  на масиві «Привітний»  та на масиві Інституту картоплярства.

2. Встановити режим роботи торговельних та ресторанних закладів  селища, бажаючих працювати в ніч з 31 грудня на 01 січня, – до 4 годин ранку.

3. Відповідальність за дотримання громадського порядку, життя та здоров’я відвідувачів покласти на керівників відповідних закладів.

4. Оприлюднити розпорядження на офіційному сайті селищної ради.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови виконкому з адміністративно-господарських питань Лисенка Є.А.

Селищний голова                                                        С.В. Замідра