Розпочався двомісячник з благоустрою в селищі

Відповідно до рішення виконкому Немішаївської селищної ради №90 від 12.04.2018 Про заходи щодо проведення двомісячника благоустрою селища (відкрити) з 10 квітня по 31 травня 2018 році в Немішаєвому пройдуть заходи з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення селища.

Згідно рішення в селищі утворено штаб з питань організації та проведення двомісячника (відкрити), пройдуть толоки, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, заходи з озеленення, кронування дерев, вражених омелою, та вирубку сухостійних, гнилих, вітровальних дерев, роботи з щодо ремонту доріг, тротуарів, зупинок автотранспорту.

Є і нововведення. Зокрема, згідно п. 9 рішення: мешканцям багатоквартирних житлових будинків:

• заборонити облаштування грядок на прибудинкових територіях на житлових масивах;
  • спільно з депутатами селищної ради та працівниками житлово-комунального підприємства “Немішаєве” провести інвентаризацію прибудинкових територій для подальшого використання їх за цільовим призначенням.

Повний текст рішення за посиланням. А також Додаток 2 Заплановані заходи та Додаток 3 Розподіл території селища.

Найсвіжішу інформацію про проведення толок по масивах селища отримуйте на фейсбук-сторінці Немішаївська громада.

One thought on “Розпочався двомісячник з благоустрою в селищі

Comments are closed.