Розпочалися роботи по асфальтуванню вулиць

По вулиці Заводська розпочалися перші роботи з асфальтування.

На даному етапі заплановано проведення робіт ще по ряду вулиць: Шевченка (частина), Лісова (в районі ДНЗ “Лісова казка”) та виконання щебеневої підсипки по вул. Шкільна. Питання фінансування робіт по вул. Горького, 1 буде виноситись на чергову сесію Немішаївської селищної ради, що запланована на 24 травня 2017 року.

Також 21 травня 2017 року відбудеться другий етап розгляду фінансування робіт по ряду доріг, що були подані до Київської обласної ради із запитом на надання співфінансування. Подані проекти вже пройшли усі необхідні комісії. Немішаївська селищна рада також буде приймати участь у фінансуванні даних робіт.

Щодо ямкового ремонту дороги, що є центральною в селищі, а саме ділянок вулиць Заводська, Садова, Залізнична, повідомляємо, що Немішаївська селищна рада не має законного права проводити роботи на вказаному відрізку, оскільки він знаходиться на балансі Облавтодору. Лист із запитом на включення дороги в найближчий план по ремонту вже було направлено.