Розклад проведення конкурсу «Бюджет участі селища Немішаєве» на 2020 рік

Бюджет участі – це конкурс, який щорічно проводиться селищною радою з метою сприяння громадській активності шляхом надання пересічним громадянам фінансування в розмірі до 30 тисяч гривень з селищного бюджету на реалізацію власної ідеї.

Минулих років гроші отримали найрізноманітніші проєкти: свята для дітей з інвалідністю та для дітей, сім’ї яких потрапили в складні життєві обставини, розчищення паркової зони, встановлення сигналізації в школі та дитячого майданчику на одному з масивів селища, чемпіонат з футзалу, оснащення шкіл лабораторним та звуковим обладнанням, зоною відпочинку, стінкою для скелелазіння, допомога дитячим творчим колективам, дитячий простір в бібліотеці, проєкти з благоустрою.

Визначено наступні дати:

• 03 листопада – стратегічна сесія «Немішаєве: минуле та майбутнє».
  • 09 листопада – тренінг з написання проєктів.
  • з 11 листопада по 06 грудня включно прийом конкурсних заявок.
  • 07-13 грудня – розгляд заявок конкурсною комісією та їх доопрацювання за потреби.
  • після 13 грудня – голосування.