Рішення сесії та відомості поіменного голосування 28 сесії ради від 27.06.2018

27 червня 2018 року відбулося 28 пленарне засідання депутатів Немішаївської селищної ради. На порядок денний було винесено наступні питання:

 1. Про внесення змін до рішення 21 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 21.12.2017 року “Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2018 рік».
 2. Про внесення змін до рішення 21 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 21.12.2017 року «Про затвердження структури виконавчого апарату селищної ради та кошторису видатків на утримання ради та її виконавчого апарату,  впорядкування умов оплати праці виконавчого апарату».
 3. Про затвердження мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб у селищі Немішаєве на 2019 рік.
 4. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік.
 5. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік.
 6. Про встановлення ставки єдиного податку на території Немішаївської селищної ради на 2019 рік.
 7. Про встановлення туристичного збору  на території Немішаївської селищної ради на 2019 рік.
 8. Про  укладення договору оренди   транспортного засобу, затвердження  форми Подорожнього листа службового легкового автомобіля та встановлення лімітів витрат палива.
 9. Про затвердження складу комісії  з відновлення гідрологічного режиму річки Топірець – правої притоки річки Рокач (басейн річки Дніпро) в межах населених пунктів Діброва,  Микуличі, Немішаєве, Мироцьке Київської області.
 10. Про внесення змін до рішення 3 сесії УІІ скликання від 12.2018 року «Про утворення комісії щодо обстеження санітарного стану зелених насаджень в селищі.Немішаєве Бородянського району Київської області
 11. Про підтримку ініціативи Фастівської міської ради щодо створення Асоціації органів місцевого самоврядування – «Асоціації місцевого економічного розвитку».
 12. Про звернення Немішаївської селищної ради про недопущення зменшення надходжень до місцевих бюджетів від плати за землю за земельні ділянки, надані для залізниць у межах смуг відведення, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин.
 13. Про встановлення розміру пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Немішаєве для громадянина Бігуна Богдана Михайловича при реконструкції виробничо-складської будівлі по  вул. Чкалова, 42/1  в селищі. Немішаєве
 14. Про надання дозволу ПрАТ «Київобленерго»  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  в оренду земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії по  вул. Інститутська, вул. Шевченка, вул. Гагаріна в селищі Немішаєве  ( встановлення  електроопор та підстанцій ).
 15.  Про надання дозволу ТОВ «ВК» Авалон Груп» на  зміну цільового призначення земельної ділянки по вул. Біохімічна, 33 в селищі Немішаєве ( з земель, наданих для будівництва та обслуговування будівель торгівлі , на  землі промисловості).
 16. Про надання дозволу громадянину Крикуну Леоніду Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки площею 0,0035 га  для колективного гаражного будівництва (гараж № 1) за адресою вул. Біохімічна, 32   в селищі Немішаєве
 17. Про надання дозволу громадянці Данильчук Інні Михайлівні на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки площею 0,0035 га  для колективного гаражного  будівництва ( гараж № 8)  за адресою вул. Горького, 21   в селищі Немішаєве
 18. Про надання дозволу громадянину Петруку Олександру Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки площею 0,0028 га  для колективного гаражного  будівництва (гараж № 256) за адресою вул. Технікумівська, 24 в селищі Немішаєве.
 19. Про надання дозволу громадянці Маєвській Світлані Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки площею 0,0042 га  для колективного гаражного  будівництва (гараж № 126) за адресою вул. Технікумівська, 24 в селищі Немішаєве.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,11 га по вул. Чкалова, 43  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у   власність громадянці Прокопенко Марії Олександрівні.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,15 га по вул. Південна, 3  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у спільну часткову   власність громадянам Карповій Вірі Михайлівні та Нестеровій Людмилі Романівні.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,07 га по вул. Кільцева, 20  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у спільну часткову    власність громадянам Погрібній  Зінаїді Улянівні, Рогатюк Катерині Ульянівні та Бойко Надії Улянівні.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1470 га по вул. Залізнична, 1А  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у   власність громадянці Воровченко Олені Володимирівні.
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Степаненко Тетяні Михайлівні земельної ділянки площею 0,1000 га за адресою вулиця Соборності, 3 в селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель та споруд та   надання земельної ділянки у власність.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Палію Сергію Івановичу земельної ділянки площею 0,0033 га за адресою вулиця Миру, 51  в селищі Немішаєве для будівництва  індивідуального гаража № 54  та   надання земельної ділянки у власність.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Бондарчук Вікторії Вадимівні земельної ділянки площею 0,0074  га для будівництва індивідуального гаража №  91/7 по вул. Технікумівська, 24 в селищі Немішаєве.
 27. Про надання дозволу громадянам Котвицькому Петру Францовичу та Жуковському Валерію Анатолійовичу   на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0700 га по вул. Різдвяна, 15 в  селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.
 28. Про надання дозволу громадянам Цапліній Катерині Володимирівні та Погорєловій Людмилі Григорівні   на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0902 га по вул. Гагаріна, 53 в  селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.
 29. Про надання дозволу громадянці  Лобченко Тетяні Луківні   на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0972 га по вул. Південна, 29 в  селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.
 30. Про надання дозволу громадянину Лобченку Сергію Петровичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0.04 по вул.. Мічуріна, 29 в  селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.
 31. Про надання дозволу громадянину Нечипоренку Валерію Володимировичу  на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0.07 по вул. Л. Українки, 32 в  селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд
 32. Про надання дозволу громадянці  Турило Марії Іванівні    на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0929 га по вул. Перемоги, 2 в  селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Відомості поіменного голосування за посиланням.

Рішення по ставкам податків на 2019 рік.

Рішення по структурі апарату.

Рішення по змінам до бюджету.

Інші рішення.