Рішення 34 сесії та поіменне голосування

Перелік питань, що вносяться на розгляд

34 сесії УІІ скликання від 28.02.2019 року

1. Про  звіт директора житлово-комунального підприємства «Немішаєве» Коваля Бориса Анатолійовича  про роботу підприємства  у 2018 році.
  2. Про скасування рішення виконавчого комітету № 318 від 18.12.2018 року « Про розгляд листа житлово-комунального підприємства « Немішаєве» щодо затвердження тарифу на послугу по обслуговуванню абонентських рахунків та договорів ОСББ  « Житловий комплекс Світлиця».
  3. Про передачу на баланс ЖКП « Немішаєве» на праві господарського відання комплекту обладнання СНОР 2008.
  4. Про погодження Плану місцевого економічного розвитку.
  5. Про затвердження плану діяльності Немішаївської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.
  6. Про внесення змін до рішення 1 сесії УІІ скликання від 10.11.2015 року «Про утворення постійних комісій Немішаївської селищної ради».
  7. Про внесення змін до рішення 1 сесії УІІ скликання від 10.11.2015 року « Про обрання постійних комісій Немішаївської селищної ради»- ПИТАННЯ ЗНЯТО З РОЗГЛЯДУ
  8. Різне. Депутатський запит.

Поіменне голосування 34 сесія

Рішення про Звіт директора ЖКП

Звіт директора ЖКП

Рішення, скасування тарифу