Режим роботи лікарні. Коментар лікаря

Як працюватиме Немішаївська амбулаторія в період карантину? Куди звертатись хворим та як діяти у випадку підозри в себе ураження короновірусом? На ці питання дав відповіді лікар Білан Валентин Володимирович.

Як працюватиме поліклініка та здійснюватиметься прийом?

Всі хронічні хворі мають залишатись вдома, за ліками звертатись необхідно до своїх сімейних лікарів дистанційно. У випадку загострення хронічної хвороби лікаря необхідно викликати додому. При гострих респіраторних захворюваннях які супроводжуються підвищенням температури до 38 градусів, такого пацієнта лікарі прийматимуть в поліклініці, бажано за попереднім записом, відстань між відвідувачами повинна бути не менше 1метра. В разі якщо температура перевищує 38 градусів лікаря також необхідно викликати додому. Проведення запланованих щеплень станом на сьогодні проводиться, але також за попереднім записом, за для уникнення черг. Вхід у всі приміщення дозволяється лише за наявності захисної маски.

Як себе поводити в разі підозри в себе ураження на коронавірус?

В разі якщо людина помітила в себе симптоми вірусу, але не має високої температури слід викликати лікаря. В разі температури вищої 38 градусів та ускладнення дихання варто викликати швидку медичну допомогу.

Також лікар зазначив, що вірус може проявлятись по різному, зокрема це може бути висип, нежить, кашель, діарея основним симптомом є ускладнене дихання.