Реєстрація шлюбу за добу

Відтепер, закоханим, бажаючим вступити у шлюб, не обов’язково чекати місяць, аби зареєструвати свої відносини. В липні 2016р Кабінетом Міністрів України було прийнято розпорядження «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу» в місті Біла Церква.

Нареченим надається можливість виключно за власним бажанням, без зазначення поважної причини (вагітність, хвороба, загроза життю і т. п.), побратися протягом доби від моменту подачі відповідної заявки на проведення державної реєстрації шлюбу. Відповідно зареєструвати шлюб і отримати свідоцтво про шлюб можна одночасно.

Послугу з організації проведення реєстрації шлюбу забезпечить нареченим  Комунальна установа Будинок урочистих подій, що знаходиться за адресою: м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого, 22 (навпроти міської ради), кабінет № 7. Саму ж реєстрацію шлюбу проводитиме працівник відділу реєстрації актів цивільного стану.

Покроково, процедура виглядатиме наступним чином.

Особи, які прийняли рішення одружитися за добу подають організатору в Будинок урочистих подій (далі – Організатор) паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. Іноземці, особи без громадянства додають документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою. Документи про сплату державного мита та про сплату супутніх послуг. Ті, хто раніше перебували у шлюбі, додатково додають документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду, що набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, тощо).

Із Організатором наречені укладають Договір про надання послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу та заповнюють встановлену законом форму Заявки. Обговорюють дату й час надання послуги та додаткові супутні послуги, необхідні нареченим для створення комфортної та святкової атмосфери.

Телефони для довідок: (04563) 534-40, (04563) 534-39.

Залишити відповідь