Ремонт доріг в селищі протягом 2017 року

Розпочалися перші робочі зустрічі з питань благоустрою, а саме з питань асфальтування доріг селища у 2017 році. Зокрема, сьогодні, 09.03.17, було проведено зустріч щодо проведення робіт по вулиці Шевченка. Дорожні роботи плануються на трьох відрізках дороги:

• будинки 1-8;
  • зона за КНС (84 м);
  • зона вздовж яру (635 м).

Орієнтовна вартість асфальтування складає 1 млн грн. Наразі необхідно виготовити проектну документацію на проведення даних робіт.

Перші роботи з ямкового ремонту планується розпочати за кілька тижнів, коли середньодобова температура сягне 10 градусів.

Також у 2016 році було профінансовано та розроблено проекти на декілька вулиць селища, а саме:

• Перемоги;
  • Затишна;
  • Гагаріна;
  • Різдвяна;
  • Біохімічна;
  • Виноградна.

Всього на проектні роботи було витрачено 85 943 грн. Вартість виконання робіт по вказаним вулицям коливається від 300 тисяч гривень до 1,5 млн гривень за вулицю. Уже подано на область заявки на фінансування даних проектів.

6 thoughts on “Ремонт доріг в селищі протягом 2017 року

1. Пробачте мене. Одне питання: коли буде не асфальтована, а покращене покриття по вулиці Шевченко Т. Г. Не соромно?! Найдлінніша вулиця в селищі?! Ходять , місять багнюку мешканці “Царського Села”!… Може їм подобається?! Мені, ні!!! Дайте мені відповідальну людину, депутата, чи хто там є??? ! Грошей бракує?!

2. Доброго дня.
    Так, дійсно, бюджет селища наразі не здатен забезпечити стовідсоткове фінансування капітального ремонту усіх доріг селища, адже це вимагає більше 10 мільйонів гривень. Селищна рада докладає усіх зусиль для залучення зовнішніх інвестицій для проведення робіт.
    Інформацію про депутатів вулиць, а також їх контактні дані ви можете знайти за посиланням: http://nem-rada.gov.ua/rada/selischna-rada/deputies/

3. Реально залишилось часу 6 місяців – квітень-вересень. Зрозуміло, що в жовтні вже ніхто будувати дороги не буде. І, чомусь, в м.Ірпені не чекають середньодобової температури 10 градусів і будівництво дороги від вокзалу на Київ вздовж залізничного полотна йде в повному розпалі. А в нас це тільки планується з 2016 року.

1. Доброго дня.
      На даний час виконавці послуг з асфальтування доріг у нашому селищі не можуть запропонувати більш сучасні технології роботи, а саме їх виконання при низьких температурах.