Рейтинг найкращих громад Київської області

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» оприлюднив рейтинги найкращих громад України, зокрема й Київщини, станом на 01.01.2020.

За результатами цього півріччя Немішаєве впевнено тримає 14 щабель у рейтингу Київської області. В серпні 2019 року Немішаєве також отримало 14 місце в області. Результат селища в загальноукраїнському рейтингу – 154 місце. Ми й досі залишаємось єдиним селищем області з-поміж найрейтинговіших міст та ОТГ!

Рейтинг враховує 38 критерійних показників та відображає інвестиційну привабливість громад у 2020 році. За результатами досліджень обраховано рейтинг 1 321 громади України до 100 тис. мешканців.

Рейтинг громад постійно змінюється при надходженні нової достовірної інформації про зміни в громаді. За відсутності зворотного зв’язку про поточну діяльність громади, використовується інформація з відкритих джерел.