Положення про Цільовий фонд Немішаївської селищної ради для вирішення питань соціально-економічного та культурного розвитку селища Немішаєве

НЕМІШАЇВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

Про внесення змін до рішення 22 сесії УІ скликання від 11.04.2013 року «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів  пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Немішаєве (завантаження документу)»

З метою конкретизації  переліку об’єктів, при будівництві яких  відповідно до пп.6 п.4 ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» забудовники не залучаються до сплати пайової участі,  ст. 25, 26   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  враховуючи рекомендації постійних  комісій,  Немішаївська селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Доповнити пп.6 п.1.7 розділу І Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Немішаєве переліком об’єктів соціальної інфраструктури та викласти п. 1.7  в наступній редакції :
  • До пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Немішаєве не включаються замовники у разі будівництва:

1) об’єктів будь-якого призначення на замовлення державних органів або органів місцевого самоврядування за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів;

2) будівель навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення;

3) будинків житлового фонду соціального призначення та доступного житла;

4) індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів, господарських споруд, розташованих на відповідних земельних ділянках;

5) об’єктів комплексної забудови територій, що здійснюється за результатами інвестиційних конкурсів або аукціонів;

6) об’єктів будівництва за умови спорудження на цій земельній ділянці об’єктів соціальної інфраструктури , а саме:

• Закладів охорони здоров’я (лікарні, амбулаторії, станції швидкої допомоги, лікувально-фіз­культурні заклади, диспан­сери, поліклініки, пункти охорони здоров’я, фельдшерсько-акушерські пункти, санаторії-профілакторії, пансіонати, спе­ціалізовані санаторії, пологові будинки)
  • Закладів фізичної культури, спорту і соціального забезпечення (дитячі табори, будинки відпочинку, пансіонати, стадіони, спортивні зали, водні басейни, дитячі спортивні школи, спортивні клуби,  дитячі будинки);
  • Закладів освіти (академії, університети, інститути, техні­куми, професійні училища, курси, учбові комбінати, курси підвищення кваліфікації, методичні кабінети, навчальні шко­ли, школи-інтернати, дитячі садки, дитячі садки-ясла (комбі­нати), дитячі майданчики, ясла);
  • Закладів культури і мистецтва (бібліотеки, фільмотеки, будинки культури, клуби, будинки художнього виховання дітей, кіно­театри, театри, музеї).

7) об’єктів, що споруджуються замість тих, що пошкоджені або зруйновані внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру;

8) об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури, об’єктів енергетики,  зв’язку  та  дорожнього господарства  (крім об’єктів дорожнього сервісу);

9)     об’єктів  у  межах  індустріальних  парків на замовлення ініціаторів  створення  індустріальних  парків,  керуючих компаній індустріальних парків, учасників індустріальних парків.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з  питань благоустрою, комунальної власності, приватизації, містобудування та  розвитку інфраструктури.

Селищний голова                           С. Замідра

селище Немішаєве