Технічна документація з нормативної грошової оцінки земель селища

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту  Немішаєве Бородянського району Київської області

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Немішаєве Бородянського району Київської області, яка розроблена   товариством з обмеженою відповідальністю «Будексім 2007» на підставі рішення 13 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 08.02.2017 року, враховуючи висновок державної експертизи землевпорядної документації № 855-17  від 22.06.2017 року, наданий Управлінням державної експертизи Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, відповідно до статті 201 Земельного  кодексу  України,  статей 271, 288, 289 Податкового кодексу України, статей 5, 13, 15, 18, 20, 23 Закону України «Про оцінку земель», статті 21 Закону України «Про державний земельний кадастр», статей 9, 35 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації», керуючись  п.34 частини першої ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Немішаївська  селищна рада  В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель селища Немішаєве Бородянського району Київської області, якою визначено базову вартість одного квадратного метра земель селища Немішаєве – 139,28 грн. ( сто тридцять  дев’ять грн. 28 коп.).
  2. Ввести в дію технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель селища Немішаєве Бородянського району Київської області  з 01.01. 2018 року.
  3. Міськрайонному управлінню у Бородянському районі та м. Буча Головного управління  Держгеокадастру у Київській області  забезпечити внесення до Державного земельного кадастру відомостей технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту Немішаєве та забезпечити зберігання вищезгаданої технічної документації.
  4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення 33 сесії УІ скликання Немішаївської селищної ради  від 28.10.2010 року „Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  земель селища Немішаєве Бородянського району Київської області”.

Секретар ради                                   О.К. Хоменко

селище Немішаєве