Програма нагородження відзнаками Немішаївської селищної ради

НЕМІШАЇВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ДВАНАДЦЯТА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

Про затвердження

Програми  нагородження  відзнаками Немішаївської селищної ради

на 2017- 2020 роки

        З метою відзначення кращих трудових колективів, членів територіальної громади селища, працівників різних галузей господарства, соціально-культурної та інших сфер діяльності, Почесних громадян селища Немішаєве, враховуючи пропозиції постійної комісії  з питань бюджету та фінансів,   керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Немішаївська селищна рада ВИРІШИЛА :

  1. Затвердити Програму  нагородження  відзнаками Немішаївської селищної ради на 2017- 2020 роки, що додається.
  2. Щорічно  при формуванні  селищного бюджету  передбачати   видатки, пов’язані з реалізацією заходів Програми в межах асигнувань по загальному фонду бюджету.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

Селищний голова                        С.Замідра

смт. Немішаєве

№ 12 –VII-VII

22.12.2016  р.

 

 

 Додаток   до рішення

  Немішаївської селищної ради

 від 22 грудня 2016 року

  № 12-VII-VII

 ПРОГРАМА

нагородження  відзнаками Немішаївської селищної ради

на 2017- 2020 роки

 

І.Загальна частина

        Програма фінансового забезпечення нагородження відзнаками Немішаївської селищної ради  на 2017-2020 р.р.  (далі – Програма) визначає комплекс завдань і заходів, спрямованих на забезпечення  нагородження  відзнаками   селищної ради.

       Відповідно до п. 22  ч. 1 статті 26, ст. 42, ст. 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з метою відзначення кращих трудових колективів, членів територіальної громади селища,  працівників різних галузей господарства, соціально-культурної та інших сфер діяльності, інших громадян,   встановлені  наступні відзнаки Немішаївської селищної ради:

  • Грамота Немішаївської селищної ради
  • Подяка Немішаївської селищної ради
  • Відзнака-звання «Почесний громадянин селища Немішаєве»

                                   

ІІ.Обгрунтування програми

             Немішаївська селищна рада відповідно до встановленого порядку бере участь у відзначенні свят, подій державного та місцевого  значення, в селищі  здійснюються заходи, пов’язані із заохоченням, відзначенням та стимулюванням окремих працівників, трудових колективів та інших осіб, які досягли високого професіоналізму і визначних успіхів у різних галузях господарства,соціально-культурній та інших сферах діяльності, зробили вагомий внесок у створення матеріальних і духовних цінностей або мають інші заслуги.

            Грамота та  Подяка Немішаївської селищної ради  є відзнаками селищної ради  за зразкове виконання службових обов’язків, високі  виробничі досягнення, особистий внесок у забезпечення розвитку економіки та соціально-культурного будівництва, освіти, охорони здоров’я, успіхи в реалізації соціально-економічних програм,при підведенні підсумків оглядів-конкурсів, за високу професійну майстерність, мужність та відвагу, діяльність по зміцненню законності і правопорядку, благодійну та  гуманістичну діяльність, активну громадську діяльність,  благодійну діяльність, багаторічну і сумлінну працю на підприємствах, в організаціях та установах селища, в органах  місцевого самоврядування, забезпечення розвитку  громадського суспільства,  захист інтересів територіальної громади.

            За особливі заслуги перед немішаївською громадою особі  може бути присвоєно звання «Почесний громадянин селища Немішаєве» ( відповідно до рішення 31 сесії У скликання від 18.06.2010 року «Про введення почесного звання «Почесний громадянин селища Немішаєве»).

Відзнаками Немішаївської селищної ради можуть бути нагороджені громадяни України та іноземних держав,  підприємства, установи  та організації, громадські те релігійні організації.

Нагородження відзнаками  проводиться за поданням керівників підприємств,  організацій та установ, постійних комісій селищної ради,  селищного голови, виконавчого комітету, громадських організацій із зазначенням заслуг трудового колективу чи окремої особи.

Грамотою селищної ради може бути нагороджена особа, трудовий колектив або громадська організація не частіше одного разу на рік.

     Нагородження Подякою селищної ради  проводиться не частіше одного разу на два роки. У виняткових випадках  допускається відзначення в інший термін при підведенні оглядів-конкурсів, за успішне виконання особливо важливих завдань та заходів.

     Нагороджуватись Подякою можуть особи, які пропрацювали в установі, від якої надійшло клопотання про відзначення, не менше трьох  років та мають значні заслуги перед територіальною громадою селища Немішаєве.

            Подякою нагороджуються, як правило, особи, трудові колективи, які попередньо заохочувались Грамотою Немішаївської селищної ради.

            При відзначенні Подякою  передбачається виплата грошової винагороди.

  До Грамоти Немішаївської селищної  ради виплата грошової винагороди не проводиться.

При відзначені особи, удостоєної почесного звання «Почесний громадянин селища Немішаєве», вручається нагрудний знак і посвідчення встановленого зразку, а також стрічка з написом «Почесний громадянин».

          Нагородження за наявності умов, передбачених цією Програмою, може проводитися до професійних, загальнодержавних свят, визначних дат та  подій в селищі Немішаєве. Не вважаються обґрунтованими пропозиції про нагородження осіб і колективів, які не мають конкретних і вагомих заслуг та приурочені до малозначущих дат і подій.

ІІІ. Мета і завдання Програми

    Головною метою Програми є фінансове забезпечення заходів щодо нагородження  відзнаками Немішаївської селищної ради   окремих громадян,  підприємств, установ та організацій.

          Основними завданнями Програми є забезпечення:

 – виплата грошової винагороди до Подяки в розмірі 200 грн.( без урахування податку з  доходів фізичних осіб).

– придбання бланків Грамот,  Подяк, рамок та  папок для їх оформлення  і вручення, необхідних атрибутів для нагородження званням «Почесний громадянин селища Немішаєве» (стрічка, нагрудний знак, папка),  виготовлення посвідчень та фотографій для Книги Почесних громадян селища Немішаєве.

 ІУ. Очікуваний результат реалізації Програми

Здійснення комплексу заходів, передбачених цією програмою, забезпечить подальший розвиток системи нагород в селищі  відповідно до сучасних вимог, підвищить їх стимулюючу роль, довіру громадськості до  органу місцевого самоврядування у цій сфері.

Виконання програми буде сприяти підвищенню патріотизму, національної свідомості, соціальної активності жителів селища Немішаєве.

У. Обсяги та джерела фінансування

 Загальний обсяг фінансового забезпечення Програми на 2017 рік становить 5000 грн.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок  коштів селищного бюджету.

            Розпорядником коштів є Немішаївська селищна рада.

№ п/п Призначення коштів  

Фінансування програми  по роках, грн

2017 2018  
 

 

1

Виплата грошової винагороди до Подяки Немішаївської селищної ради 3000

 

 

   
 

 

2

Придбання бланків Почесних грамот та Подяк 100    
 

 

3

Придбання рамок для оформлення Грамот та Подяк Немішаївської селищної ради. 900    
4 Придбання та виготовлення атрибутів до відзначення осіб званням «Почесний громадянин селища Немішаєве» 1000    
4 Всього 5000    

Звіт про виконання Програми з аналізом ефективності використання бюджетних коштів подається в кінці поточного року на розгляд ради.