Приміські електропоїзди стали комфортнішими для пасажирів

12 грудня 2017 року у Києві на станції Святошин відбулася презентація приміських човникових поїздів за маршрутом Святошин – Буча – Клавдієве. З них 5 маршрутів мають Немішаєве початковою станцією, та 4 – кінцевою. Нова послуга доступна пасажирам в пікові години вранці і ввечері.

Немішаївці вже встигли оцінити зручність нових потягів – теплі та чисті вагони, м’які сидіння, вікна зі  шторами, електронні табло, ввічливі кондуктори. Щоправда, вже за тиждень з’явилися скарги на порізані нові сидіння…

Шановні громадяни! Пам’ятайте, комфорт в громадському транспорті в першу чергу залежить від нас з вами. Давайте обачно ставитись до чужого майна! Адже саме нам їздити в цих потягах ще не один рік, а може навіть і нашим дітям.

Нагадаємо, що перший поїзд стартує зі станції Немішаєве о 06:16, останній прибуває на станцію Святошин о 20:22. Човникові електропоїзди курсують з понеділка по п’ятницю з інтервалом 35-65 хвилин. Вони мають окрему нумерацію (№ 7001—7022). Відстань між Святошином та Немішаєвим електрички долають за 30 хвилин. На шляху проходження поїзда зупиняються в Ірпені, Бучі та Ворзелі, оскільки на даних станціях найбільший пасажиропотік.