КОДА приймає документи на виплату одноразової допомоги для учасників АТО

Київська обласна державна адміністрація (КОДА) почала приймати документи для надання учасникам АТО, які зареєстровані в Київській області, одноразової адресної матеріальної допомоги.

У 2017 році з обласного бюджету:
– сім’ям учасників АТО буде виплачуватися сума у розмірі однієї мінімальної заробітної плати, що становить 3200 грн;
– сім’ям поранених військовослужбовців в зоні проведення АТО – 7 мінімальних заробітних плат (максимально 22 400 грн);
– родинам загиблих в зоні проведення АТО – 25 мінімальних заробітних плат (максимально 80 000 грн);
– сім’ям військовослужбовців, які проходять службу в зоні проведення АТО на контрактній основі з 1 листопада 2016 року – 4 мінімальних заробітних плат (максимально 48 000 грн).

Перелік необхідних документів:

1. Копія паспорта+код.
  2. Копія УБД.
  3. Довідка про безпосередню участь в АТО.
  4. Довідка з банку про відкриття рахунку.
  5. Заява на начальника ССД КОДА.

Пакет документів можна подати до Служби у справах дітей та сім’ї Бородянського району або безпосередньо до КОДА (м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, станція метро Печерська).

З питаннями з приводу подачі документів звертайтесь: (04577) 5-28-93.

У випадку відмови або з інших питань: 0675000546 Наталя.