Пройшов щорічний фестиваль селища Великодні дзвони

Вчора 17 квітня 2017 року, відбувся п’ятий щорічний фестиваль Великодні дзвони, приурочений до світлого свята Великодня та Воскресіння Господнього.

Парафія Різдва Пресвятої Богородиці селища Немішаєве ще в 2012 році взяла на себе місію відродження традицій святкування Великодня. Для того протиєреєм Ярославом Чопанем, Тамарою Михайлівною Білокриницькою, Ніною Петрівною Моос та Тетяною Миколаївною Кобко було започатковано конкурс-виставку «Христос Воскрес», в рамках якої були нагороджені кращі дитячі роботи на тему Великодня. Наступні роки традиція святкування підтримувалась та доповнювалась новими дійствами, відбувались дитячі виступи з іграми та гаївками.
Цього року під час фестивалю було організовано традиційну виставку дитячих робіт, проведені майстер-класи з писанкарства, ліпленню з глини, квілінгу, пірографії, створення м’яких іграшок, робота з фетром, бісером, проведено концерт дитячих колективів селища, а також благодійний аукціон для збору коштів на лікування нашої маленької мешканки Ані Дьогтяр.

Переможцями конкурсу дитячих робіт стало 25 юних талантів:

• Бачинська Вікторія;
  • Гайдукова Катерина;
  • Бахтанов Максим;
  • Абрамченко Вікторія;
  • колектив 2-Б класу Немішаївської ЗОШ №1.

Переглянути фото зі свята ви маєте можливість у соцмережах:

Facebook-НемішаєвеВК-НемішаєвеОдноклассники-Немішаєве