Пройшло обговорення плану місцевого економічного розвитку

В рамках налагодження взаємодії між владою та різними категоріями громади в селищі Немішаєве 19 серпня 2017 року відбулося обговорення проекту плану місцевого економічного розвитку. В обговоренні прийняли участь представники селищної ради, індустріального парку “Мироцьке”, Центру розвитку інновацій Києво-Могилянської академії, керівництво громадської ради при Київській обласній державній адміністрації, підприємці селища Немішаєве та навколишніх населених пунктів, а також юрист, консультант з питань економічного розвитку Володимир Буренко.

Важливим елементом в процесі обговорення використовувався результат картування селища, який було зроблено Немішаївським молодіжним парламентом в рамках співпраці селища спільно з Державним інститутом сімейної і молодіжної політики.

Усі сторони детально обговорили можливості розвитку кожного масиву селища, їх перспективи для розвитку бізнесу, а також види бізнесу, які доцільно розвивати на кожній території.

Було презентовано проект плану місцевого економічного розвитку, як основного стратегічного елементу для розвитку бізнесу в селищі. Даний план надалі буде використаний для впровадження в рамках реалізації проекту Мери за економічне зростання. Основним координатором проекту від селищної ради є радник селищного голови Оксана Карповець-Лисенко.

Сторони багато говорили про можливості вирішення проблем бізнесу в селищі, про пріоритети напрямку розвитку для селища. В контексті вирішення даного питання було сформовано наступні пункти для роботи та аналізу:

• структура місцевої економічної ситуації;
  • співпраця та взаємодія на місцевому рівні;
  • прозора, вільна від корупції влада, що сприяє розвитку бізнесу;
  • земельні ресурси на інфраструктура;
  • правова та інституціональна база;
  • кваліфіковані трудові ресурси, інклюзивність;
  • зовнішнє позиціонування та маркетинг.

Обговорення пройшло плідно та стане основою для подальшого опрацювання проекту плану місцевого економічного розвитку.

Зустріч було проведено за фінансової підтримки Спільного проекту Європейського союзу та Ради Європи. Викладені в ньому погляди не можуть жодним чином розглядатися як такі, що відображають офіційну позицію Європейського союзу і Ради Європи.