Проведення конкурсу на заміщення вакантної посади паспортиста

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Немішаївська селищна рада повідомляє про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади: спеціаліста І категорії (паспортист).

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидата на посаду спеціаліста І категорії (паспортиста):

• вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра;
  • стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 1 року;
  • знання нормативно-правових актів, що регулюють порядок реєстрації місця проживання громадян, процедури реєстрації місця проживання;
  • досвід складання документів, що стосуються реєстрації місця проживання;
  • досконале володіння державною мовою;
  • володіння персональним комп’ютером.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, Законів України « В службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», а також законодавства відповідно до профілю посади.

Термін подання документів до 26.11.2017 року.

За детальною інформацією щодо участі у конкурсі та подачі необхідних документів звертатися за адресою: селище Немішаєве, вул. Садова, 3, телефон для довідок 41-236.