Проведення конкурсу на право укладання договору оренди комунального майна

НЕМІШАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Повідомляє про проведення конкурсу на право укладання договору оренди комунального майна

1. Нежитлове полупідвальне приміщення площею 43,1 кв.м. за адресою: смт. Немішаєве Бородянського району Київської області, вул. Заводська, 47 «В».

2. Вартість об’єкта оренди складає 232 520,87 грн. (згідно з незалежною оцінкою станом на 14.04.2016 року)

3. Основні умови конкурсу: орендна плата, використання об’єкта оренди для розміщення магазину.

4. Для участі у конкурсі учасник подає до Немішаївської селищної ради конкурсну пропозицію, яка повинна містити: копії статутних документів (для юридичних осіб), копію свідоцтва реєстрації юридичної особи, копію свідоцтва про державну реєстрацію СПД, копію паспорта та ідентифікаційного номеру ( для фізичної особи), довідку ЄДРПОУ, копію довідки про взяття на облік платника ПДВ, копія ліцензії на здійснення юридичного особою окремого виду діяльності, пропозиції щодо розміру орендної плати.

5. Претенденти подають до Немішаївської селищної ради заяви та документи, зазначені вище, в запечатаному конверті протягом 25 днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу в районній газеті « Вперед».

6. Конкурс буде проведено 21 березня 2017 року о 10 годині 00 хв., за адресою: смт. Немішаєве, вул. Садова, 3, селищна рада, тел. для довідок 41-236.

One thought on “Проведення конкурсу на право укладання договору оренди комунального майна