Проведення семінару з агропромислового розвитку

На виконання листа Департаменту Київської обласної державної адміністрації від 14.09.2018 року №02-02.1-1/1653 відділ агропромислового розвитку Бородянської райдержадміністрації інформує.

Відповідно до пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107, органи місцевого самоврядування подають департаменту агропромислового розвитку відомості фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк.

Слід відмітити, що значна частина таких відомостей надходить оформлена неналежним чином, містить помилки, що може призводити до неотримання дотацій власниками тварин.

Враховуючи викладене та з метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107, а також реалізації інших програм підтримки агропромислового комплексу, відділ  агропромислового розвитку Бородянської райдержадміністрації  доводить до відома про проведення виїзного семінару-навчання щодо одержання державної фінансової підтримки у 2018 році за участю фахівців департаменту агропромислового розвитку.

Запрошуємо прийняти участь у семінарі, який відбудеться 02.10.2018 року об 11.00 у відділі агропромислового розвитку Бородянської райдержадміністрації за адресою:  Київська область, смт. Бородянка, вул. Центральна 327.