Селище вшанувало загиблих в Другій Світовій війні

Восьмого травня в День пам’яті і примирення в парку Слави нашого селища пройшов мітинг-реквієм та всеукраїнська акція “Перша хвилина миру”.

Під супровід “Мелодії” Скорика, творів Шуберта ветерани праці, керівники організацій, депутатський корпус, працівники селищної ради, викладачі та учні Немішаївського НВК, ЗОШ № 1, а також молоді сім’ї зібрались для вшанування Дня пам’яті і примирення.

О 20:00 площа навколо Пам’ятника загиблим воїнам заповнилась вогнем скорботи і пам’яті. Ведуча Анастасія Соколова дуже щемливо наголосила про кількість загиблих у Другій Світовій війні, хвилиною мовчання вшанували героїв війни на Сході. В пам’ять про героїв запалили лампадки і з сумом встановили у підніжжя пам’ятника.

До уваги учасників дійства була представлена хореографічна композиція “Повертайся, солдате” від студії танцю “Карамельки” та колективу “Арт-Драйв”, художній керівник Юлія Перець. Цей колектив став окрасою і наступного заходу – 09 травня, дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні та 75-й річниці вигнання нацистів з України. Ведуча Ганна Соломаха запросила до привітального слова голову Немішаївської селищної ради Сергія Замідру, голову Микулицької сільської ради Петра Перевозника, почесного громадянина селища Немішаєве, почесного ветерана України Володимира Івашковського, полковника ЗСУ В. Піщанського. Настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці отець Ярослав відслужив панахиду по загиблим. Народний хор України “Калинові дзвони” та їх керівник Микола Куценко присвятили пісню вдовам ветеранів війни Карпенко А.В., Топчиєвій М.С. та матері загиблого героя АТО Личак Є.О., а працівники селищної ради подарували їм квіти.

Найголовнішою родзинкою заходу був виступ Естрадного духового оркестру управління забезпечення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій, керівник Руслан Симоненко.

З сумом в серці всі учасники заходу поклали квіти до могили загиблих воїнів. Після офіційної частини заходу усі охочі мали змогу переглянути авторський документальний фільм Бориса Африканова “Спогади ветеранів” та “Пам’ятаємо, перемагаємо”.