Пройшли громадські обговорення щодо об’єднання територіальних громад

25 березня в селищі пройшли громадські обговорення щодо питання добровільного об’єднання територіальних громад селища Немішаєве, селища Клавдієво-Тарасове та села Пороскотень, села Козинці та села Діброво-Ленінське, села Микуличі, селища Бабинці та села Буда-Бабинецька, села Пилиповичі, села Мироцьке в Немішаївську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селищі Немішаєве.

На момент завершення зборів зареєструвалося понад 150 присутніх: 128 мешканців Немішаєвого та 23 гостей селища.

Заслухавши інформацію від немішаївського селищного голови Сергія Замідри, а також виступи експертів та гостей, було поставлено на голосування питання щодо об’єднання з адміністративним центром в селищі Немішаєве.

За результатами голосування:

• за – 104;
  • проти – 0;
  • утрималось – 6;
  • не голосувало – 18.

По результату проведеного обговорення та голосування підтримана більшістю пропозиція буде винесена на розгляд позачергової сесії Немішаївської селищної ради, що відбудеться 28 березня 2018 року о 19:00 в будинку культури для прийняття рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.

З протоколом обговорень можна ознайомитись за цим посиланням.

Коротко і змістовно про те, навіщо об’єднуватися, у відео:

Відеозапис обговорень: