Пройшли фінальні ігри з футзалу в боротьбі за Кубок Немішаєвого

Добігла свого логічного завершення знакова подія в історії футболу в селищі – пройшли фінальні ігри зимового чемпіонату з футзалу “Кубок Немішаєвого”.

Протягом 5 місяців, починаючи з 12 листопада 2017 року, кожної неділі 24 команди з Бородянського, Києво-Святошинського та Вишгородського районів змагалися за першість в турнірній таблиці та головний приз – кубок першості.

18 березня 2018 року відбулася фінальна боротьба, результати якої є наступними:

Перша ліга:

• І місце – Український гуманітарний інститут (м. Буча);
  • ІІ місце – Катан-ІІ (селище Бабинці);
  • ІІІ місце – Мельники (м. Буча).

Вища ліга:

• І місце – Арсенал (м. Буча);
  • ІІ місце – Квартал (м. Буча);
  • ІІІ місце – Синяк  (с. Синяк, Вишгородський р-н).

Найцікавішими та запеклішими були ігри команд у супер лізі. Найсильнішою командою відкритого зимового чемпіонату з футзалу «Кубок Немішаєвого» сезону 2017-2018 року стала  команда «ФЕНІКС», селище Немішаєве!

• ІІ місце – Титан (селище Бородянка);
  • ІІІ місце – Хортиця (селище Немішаєве).

Інформацію про кращих гравців, воротарів, бомбардирів, а також фото та відео з фінальних ігор традиційно можна знайти в групі заходу Відкритий “КУБОК НЕМІШАЄВОГО” з футзалу.

One thought on “Пройшли фінальні ігри з футзалу в боротьбі за Кубок Немішаєвого

Comments are closed.