Пройшла сесія Микулицької сільської ради щодо розгляду питання створення ОТГ

За результатами проведеної сесії Микульцької сільської ради 11 травня 2018 року щодо розгляду питання добровільного об’єднання територіальних громад:

• пропозиція від Бородянської ОТГ щодо об’єднання: 11 – утрималось. Рішення не прийнято.
  • Пропозиція від Немішаївської ОТГ щодо об’єднання: 11 – утрималось. Рішення не прийнято.

Депутатами внесено пропозицію щодо створення ОТГ з центром в селі Микуличі: 11- за. Рішення прийнято.

Нагадаємо, що 28 квітня 2018 року в селі Микуличі пройшли громадські обговорення пропозицій щодо об’єднання територіальних громад, згідно результатів яких з 68 зареєстрованих мешканців 48 осіб підтримали створення окремої об’єднаної громади з Немішаєвим. До цього, 25 березня 2018 року, в Немішаєвому на громадських обговореннях зі 128 зареєстрованих 104 особи проголосувало за створення окремої об’єднаної територіальної громади з центром в Немішаєвому.

Абсолютно логічним є питання багатьох – як тепер? Звісно, відповідно до Закону Микулицькій сільській раді потрібно буде надіслати свою пропозицію, як робило Немішаєве, до визначених на сесії населених пунктів (Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Немішаєве, Пилиповичі, Козинці, Діброва, Здвижівка), а цим населеним пунктам провести громадські обговорення та винести їх результати на сесію місцевої ради.

В даній ситуації надважливо звернути увагу на наступний момент. Мета процесу, який триває у нас, створити нову, окрему об’єднану територіальну громаду. Не об’єднатися з Бородянською, не приєднатися до Бучанської. Створити свою. Саме створення самостійної ОТГ дозволить розвивати території у найбільш актуальних напрямках, які будуть спільно визначатися населеними пунктами, які входитиму до ОТГ. Більше того, майбутня ОТГ має позитивний висновок Мінрегіону щодо спроможності.

Далі буде…

2 thoughts on “Пройшла сесія Микулицької сільської ради щодо розгляду питання створення ОТГ

Comments are closed.