Пройшла сесія Микулицької сільської ради щодо розгляду питання створення ОТГ

За результатами проведеної сесії Микульцької сільської ради 11 травня 2018 року щодо розгляду питання добровільного об’єднання територіальних громад:

• пропозиція від Бородянської ОТГ щодо об’єднання: 11 – утрималось. Рішення не прийнято.
  • Пропозиція від Немішаївської ОТГ щодо об’єднання: 11 – утрималось. Рішення не прийнято.

Депутатами внесено пропозицію щодо створення ОТГ з центром в селі Микуличі: 11- за. Рішення прийнято.

Нагадаємо, що 28 квітня 2018 року в селі Микуличі пройшли громадські обговорення пропозицій щодо об’єднання територіальних громад, згідно результатів яких з 68 зареєстрованих мешканців 48 осіб підтримали створення окремої об’єднаної громади з Немішаєвим. До цього, 25 березня 2018 року, в Немішаєвому на громадських обговореннях зі 128 зареєстрованих 104 особи проголосувало за створення окремої об’єднаної територіальної громади з центром в Немішаєвому.

Абсолютно логічним є питання багатьох – як тепер? Звісно, відповідно до Закону Микулицькій сільській раді потрібно буде надіслати свою пропозицію, як робило Немішаєве, до визначених на сесії населених пунктів (Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Немішаєве, Пилиповичі, Козинці, Діброва, Здвижівка), а цим населеним пунктам провести громадські обговорення та винести їх результати на сесію місцевої ради.

В даній ситуації надважливо звернути увагу на наступний момент. Мета процесу, який триває у нас, створити нову, окрему об’єднану територіальну громаду. Не об’єднатися з Бородянською, не приєднатися до Бучанської. Створити свою. Саме створення самостійної ОТГ дозволить розвивати території у найбільш актуальних напрямках, які будуть спільно визначатися населеними пунктами, які входитиму до ОТГ. Більше того, майбутня ОТГ має позитивний висновок Мінрегіону щодо спроможності.

Далі буде…

One thought on “Пройшла сесія Микулицької сільської ради щодо розгляду питання створення ОТГ

Comments are closed.