Проєкти рішень 45 сесії 7 скликання

Перелік питань, що вносяться на розгляд

45 сесії УІІ скликання від 25.02.2020 року

проєкти рішень

Поіменне-голосування-45-сесія

 1. Про декларування доходів.
 2. Про звіт директора житлово-комунального підприємства «Немішаєве»  Коваля Б.А.  про роботу підприємства   у 2019 році.
 3. Про звіт голови постійної комісії з питань благоустрою, комунальної власності, приватизації, містобудування, розвитку інфраструктури Шевченка А.М. про роботу комісії у 2019 році.
 4. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Немішаївської селищної ради за 2019 рік.
 5. Про внесення змін до рішення 44 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 18.12.2019  року “Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2020 рік».
 6. Про внесення змін до Програми «Молодь – наше майбутнє» на 2017-2020 роки.
 1. Про зарахування частини зустрічних однорідних вимог житлово-комунального підприємства «Немішаєве» та Немішаївської селищної ради і списання безнадійної заборгованості, термін позовної давності якої минув.
 2. Про внесення змін до рішення 28 сесії УІІ скликання від 06.2018 року «Про  укладення договору оренди   транспортного засобу, затвердження  форми Подорожнього листа службового легкового автомобіля та встановлення лімітів витрат палива»
 3. Про визначення об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для відбування порушниками  адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт та засудженими до громадських робіт на території Немішаївської селищної ради на 2020  рік.
 4. Про визначення об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для відбування порушниками адміністративного стягнення у вигляді  суспільно-корисних оплачуваних  робіт на території Немішаївської селищної ради на 2020  рік.
 5. Про внесення змін до рішення 7 сесії УІІ скликання від 12.07.2016 року «Про створення   тендерного комітету  Немішаївської селищної ради» .
 6. Про прийняття в комунальну власність ¼ частини квартири №7 по вул. Південна, 48 в смт Немішаєве.
 7. Про розгляд клопотання першого заступника начальника ВП «Київська дирекція залізничних перевезень РФ «Південно-Західна залізниця»  ПАТ «Українська залізниця» В.П. Яновського   щодо  встановлення мінімально можливого розміру земельного податку та податку на нерухоме майно  на 2020 рік.
 8. Про затвердження звіту про незалежну експертну оцінку вартості нежитлового приміщення та продовження терміну дії договору оренди нежитлового полупідвального приміщення № 3 площею 43,1 кв.м по вул. Заводська, 47 В, для розміщення магазину продовольчих товарів ( ФОП Даніловський Д.В.).
 9. Про продовження терміну дії договору оренди нежитлового приміщення  на І поверсі житлового будинку № 46 по вул. Заводська загальною площею 145,2 кв.м., в тому числі   підвальне приміщення, яке орендує ЖКП « Немішаєве».
 10. Про затвердження звіту про незалежну експертну оцінку вартості нежитлового приміщення та продовження терміну дії договору оренди нежитлового приміщення площею 13.6 кв.м по вул. Затишна, 4, в якому розміщений пункт забору біологічного матеріалу (ТОВ «Медична лабораторія»).
 11. Про погодження купівлі-продажу земельної ділянки площею 0,0450 га по вул.Затишна, 2Б в смт. Немішаєве (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) та проведення експертної оцінки земельної ділянки.
 12. Про погодження купівлі-продажу земельної ділянки площею 0,0059 га по вул.Заводська, 48А/3 в смт. Немішаєве (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі)  та проведення експертної оцінки земельної ділянки
 1. Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки площею 0.0030 га по вул.Біохімічній, 23 в смт Немішаєве, кадастровий номер 3221055900:04:001:0110, наданої ФОП Добрянському Володимиру Олеговичу для будівництва т обслуговування будівель торгівлі.
 1. Про надання дозволу  на розроблення детального плану території  земельної ділянки орієнтовною площею 0,30 га біля автодороги Києв – Ковель в смт Немішаєве Бородянського району Київської області.
 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Немішаївській селищній раді  площею 0.0021  га (землі загального користування  ) вулиця Чкалова   в смт. Немішаєве для подальшого укладання договору сервітуту на право прокладання та експлуатації каналізаційної мережі.
 1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Немішаївській селищній раді  площею 0.0061  га                          ( землі загального користування  ) вулиця Чкалова   в смт. Немішаєве для подальшого укладання договору сервітуту  на право прокладання та експлуатації каналізаційної мережі.
 2. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Немішаївській селищній раді  площею 0.0770  га                      ( землі загального користування  ) вулиця Чкалова   в смт. Немішаєве для подальшого укладання договору сервітуту на право прокладання та експлуатації каналізаційної мережі.
 3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Немішаївській селищній раді  площею 0.0366  га (землі загального користування  ) вулиця Чкалова   в смт. Немішаєве для подальшого укладання договору сервітуту на право прокладання та експлуатації каналізаційної мережі.
 4. Про надання дозволу громадянці Гермаш Олені Леонтіївні на складання  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0730 га по вул. Кільцева, 1  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 5. Про надання дозволу громадянину Скриннику Володимиру Миколайовичу на складання  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,1041 га по вул. Б. Хмельницького, 70   в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 6. Про надання дозволу громадянці Худенко Олександрі Вікторівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,1063 га по вул. Медова, 20  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 7. Про внесення змін до рішення 44 сесії УІІ скликання від 18.12.2019 року «Про надання дозволу громадянам Кучеренку Володимиру Васильовичу та Сиволоцькій Тетяні Володимирівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,11 га по вул. Мічуріна, 17 в  смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд»
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,15 га по вул. Пушкіна, 7А в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у  власність громадянці Байлик Наталії Петрівні.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1144 га по вул. Чкалова, 28А в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у  власність громадянці Гавриленко Алісі Олександрівні.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1135 га по вул. Гагаріна, 25 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у  власність громадянці Білякович Лілії Іванівні.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1400 га по вул. Медова, 22 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у спільну часткову  власність  по ½ частки кожному  громадянам Дежурко Галині Миколаївні, Остапенко Лесі Вікторівні.
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0034 га для  будівництва  індивідуального гаражу № 194  по вул. Технікумівська, 24, на території ОК ГО «Мрія» та передачу її у власність громадянці Титенко Інессі Ігорівні.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0054 га для  будівництва  індивідуального гаражного боксу № 100  по вул. Технікумівська, 24, на території ОК ГО «Мрія» та передачу її у власність громадянці Куценко Валентині Анатоліївні.
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0032 га для  будівництва  індивідуального гаражу № 48  по вул. Миру, 51 та передачу її у власність громадянину Сахно Володимиру Федоровичу.
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0034 га для  будівництва  індивідуального гаражу № 47  по вул. Миру, 51 та передачу її у власність громадянину Сахно Федору Івановичу.
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0025 га для  будівництва  індивідуального гаражу № 7  по вул. Заводська, 47В та передачу її у власність громадянці Саух Надії Миколаївні.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0044 га для  будівництва  індивідуального гаражу № 211  по вул. Технікумівська, 24 та передачу її у власність громадянину Осадченку Олександру Васильовичу
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0025 га для  будівництва  індивідуального гаражу № 15  по вул. Затишна, 8А та передачу її у власність громадянину Сауху Федору Івановичу.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0025 га для  будівництва  індивідуального гаражу № 5  по вул. Миру, 51 та передачу її в оренду  громадянці Саух Надії Миколаївні.
 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0025 га для  будівництва  індивідуального гаражу № 16  по вул. Затишна, 8А та передачу її у власність громадянці Наумчук Ганні Павлівні.
 4. Про надання дозволу громадянину Бучинському Владиславу Вікторовичу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки площею 0,0040 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 83  по вул. Чкалова, 46   в смт Немішаєве.
 5. Про надання дозволу громадянину Бурковському Валентину Тадеушевичу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки площею 0,0025 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 27  по вул. Заводська, 47/1   в смт Немішаєве.
 6. Про надання дозволу громадянці Омельян Ользі Миколаївні на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки площею 0,0050 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 83  по вул. Заводська, 55   в смт Немішаєве.
 7. Про надання дозволу громадянці Клодницькій Інні Василівні  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки площею 0,0046 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 40  по вул. Миру, 51   в смт Немішаєве
 8. Про надання дозволу громадянці Приходько Яні Сергіївні на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки площею 0,0030 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 139  по вул. Технікумівська, 24, на території ОК ГО « Мрія»  в смт Немішаєве.
 9. Про надання дозволу громадянці Поміній Людмилі Миколаївні на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки площею 0,0025 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 29  по вул. Технікумівська, 24, на території ОК ГО « Мрія»  в смт Немішаєве.
 10. Про визнання таким, що втратило чинність, рішення 18 сесії УІІ скликання від 17.08.2017 року « Про надання дозволу громадянці Овчаренко Катерині Іванівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0.0030 га для будівництва та обслуговування гаража № 91/2 по вул.. Технікумівська, 24 в смт Немішаєве» ( у зв’язку з закінченням  терміну дії).
 1. Про надання дозволу громадянці Панченко Наталії Михайлівні на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки площею 0,0030 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 91/2  по вул. Технікумівська, 24, на території ОК ГО « Мрія»  в смт Немішаєве.
 2. Про надання дозволу громадянці Ладуренко Тетяні Михайлівні на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки площею 0,0030 га  для  будівництва індивідуального  гаражу біля будинку № 8 по вул. Біохімічна  в смт Немішаєве.
 3. Про визнання такими, що втратили чинність, рішення 22 сесії У скликання від 18.06.2009 року «Про надання земельної ділянки для будівництва гаража» громадянам:
 • Тромса Оксана Іванівна ( площа 0,0032 га , гараж  №  199 по вул.. Чкалова, 46)
 • Блинду Олена Вікторівна ( площа 0,0032 га ,  гараж  №  201 по вул.. Чкалова, 46)
 • Дідух Вадим Васильович ( площа 0,0032 га , гараж  №  200 по вул.. Чкалова, 46)
 • Гес Віталій Леонідович (площа 0,0032 га , гараж  №  203 по вул.. Чкалова, 46)
 • Юрченко Володимир Юрійович (площа 0,0032 га , гараж  №  204 по вул.. Чкалова, 46)
 • Васюра Володимир Федорович (площа 0,0032 га , гараж  №  202 по вул.. Чкалова, 46)
 • Ханюченко Олександр Костянтинович (площа 0,0032 га, гараж  №  205  по вул.. Чкалова, 46).
 1. Про надання дозволу громадянину Салюку Денису Олексійовичу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки площею 0,0080 га  для  будівництва індивідуального  гаражу  № 202 по вул. Чкалова, 46  в смт Немішаєве.
 2. Про надання дозволу громадянину Дідуху Вадиму Васильовичу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки площею 0,0080 га  для  будівництва індивідуального  гаражу  № 200 по вул. Чкалова, 46  в смт Немішаєве.
 3. Про надання дозволу громадянину Каплуновському Дмитру Олександровичу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки площею 0,0080 га  для  будівництва індивідуального  гаражу  № 201 по вул. Чкалова, 46  в смт Немішаєве.
 4. Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності, зміцнення законності та правопорядку на території Немішаївської селищної ради на 2020 рік.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0713 га по вул. Б. Хмельницького, 25 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у  власність громадянці Скринник Ірині Володимирівні.
 6. Різне. Розгляд заяв.
 7. Про звернення до Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради щодо активізації роботи комісії   з відновлення гідрологічного режиму річки Топірець – правої притоки річки Рокач (басейн річки Дніпро) в межах населених пунктів Діброва,  Микуличі, Немішаєве, Мироцьке Київської області
 8. Про розгляд листа Ворзельської селищної ради щодо погодження Генерального плану селища Ворзель.
 9. Про будівництво ПрАТ «ВФ Україна» базової станції стільникового мобільного зв’язку» в смт Немішаєве.