Проекти, що беруть участь у конкурсі Бюджет участі 2018

До уваги громадськості пропонуються проектні заявки, які прийматимуть участь у голосуванні в рамках конкурсу проектів “Бюджет участі селища Немішаєве” у 2018 році.

Нагадаємо, відповідно до рішення Конкурсної ради, голосування за проекти буде проходити 24 грудня 2018 року з 10 по 20 годину в приміщенні Немішаївського міського будинку культури.

До голосування запрошуються зареєстровані мешканці селища Немішаєве, яким на момент голосування виповнилося 14 років, а також особи, що постійно проживають, але не зареєстровані, на території селища з документами, які засвідчують особу.

Цьогоріч голосування відбуватиметься за рейтинговою системою. В кожному листі голосування потрібно підтримати 3 проекти за рейтинговим принципом (1, 2, 3 місце). Листи голосування з більшою чи меншою кількістю відмічених проектів будуть вважатися не дійсними.

1. Дитячий простір в Немішаївській міській бібліотеці.

Результат проекту: організація спільного сімейного розвитку та дозвілля для родини шляхом створення інформаційно-ігрового майданчику у бібліотеці та оновлення фонду сучасною дитячою літературою, впровадження нових інформаційних та освітніх послуги для дітей і батьків, створення ресурсної бази для організації інформаційного обслуговування, навчання та проведення дозвілля родини.

Керівник проекту: Ірина Коваль. Повний текст проекту.

2.  Пішохідна доріжка на масиві Біохімзавод.

Результат проекту: облаштування пішохідної доріжки для комфортного пересування мешканців масиву до громадських місць.

Керівник проекту: Микола Ладуренко. Повний текст проекту.

3. Оснащення звуковим обладнанням Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Результат проекту: придбання устаткування для шкільної актової зали, музичної техніки для проведення свят, облаштування системи звукового сповіщення та інформаційного центру.

Керівник проекту: Андрій Ісак. Повний текст проекту.

4. Дитячий майданчик на вул. Заводська, 46-48.

Результат проекту: створення місця відпочинку для дітей багатоповерхових будинків №№ 46, 48 по вулиці Заводська через встановлення дитячих ігрових споруд.

Керівник проекту: Наталія Шевченко. Повний текст проекту.

5. Облаштування вуличного освітлення для міні футбольного майданчика на вул. Заводська, 45.

Результат проекту: реалізація проекту дасть можливість якісно освітити футбольний майданчик, створити безпечні умови для гри в футбол в темний період часу, вирішити актуальні проблеми незайнятості дітей, підлітків, молоді вечірній час.

Керівник проекту: Руслан Лістратенко. Повний текст проекту.

6. Створення рекреації (зони відпочинку) для учнів Немішаївської ЗОШ I-III ступенів №1.

Результат проекту: створення рекреації (зони відпочинку) на другому поверсі школи біля бібліотеки для змістовного проведення перерви, урізноманітнення відпочинку, забезпечення формування фізичного, психічного і духовного здоров’я дітей.

Керівник проекту: Ілона Гойденко. Повний текст проекту.

7. Організація дитячого турніру з міні футболу для учнів 2-3-4 класів.

Результат проекту: проведення дитячого футбольного турніру для 2-3-4 класів, закупівля дитячої футбольної форми, підвищення престижу дитячо-юнацьких змагань в регіоні.

Керівник проекту: Микола Бігун. Повний текст проекту.

8. Хореографічний колектив «Energy Dance».

Результат проекту: забезпечення колективу необхідним для комфортної діяльності та розвитку, а саме забезпечення костюмами, танцювальним взуттям та станками.

Керівник проекту: Альона Котко, Оксана Сенькович. Повний текст проекту.

9. Стінка для скелелазіння для дітей в Немішаївському НВК.

Результат проекту: створення стінки для скелелазіння в спортзалі Немішаївського НВК та гуртка туризму для дітей.

Керівник проекту: Богдан Давидчук. Повний текст проекту.

10. Виготовлення проектно-кошторисної документації по освітленню стежки до масиву Біохімічний.

Результат проекту: виготовлення проектно-кошторисної документації по освітленню та подальше проведення робіт по електрифікації стежки до масиву Біохімічний, що створить умови для захисту здоров’я та життя людей, безпечного пересування мешканців масиву до громадських місць.

Керівник проекту: Надія Андрієнко. Повний текст проекту.

2 thoughts on “Проекти, що беруть участь у конкурсі Бюджет участі 2018

Comments are closed.