Про затвердження Положення про порядок проведення електронних земельних торгів

про оприлюднення проекту рішення Немішаївської селищної ради

Немішаївська  селищна рада  повідомляє, що розроблений регуляторний акт  – проект рішення Немішаївської селищної ради  «Про затвердження Положення про порядок проведення електронних земельних торгів».

Цей регуляторний акт розроблений відповідно до вимог Земельного Кодексу України,  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з урахуванням положень Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію пілотного проекту щодо організації електронних торгів ( аукціонів) з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі № 717 від 06.09.2017 року, Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності від 11.09.2003 № 1160/ІУ, та Методики  проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004р. № 308, та визначає правові і організаційні засади реалізації рішення сесії про затвердження Положення про порядок проведення електронних земельних торгів.

Метою прийняття даного регуляторного акту є встановлення порядку проведення електронних торгів при продажі земельних ділянок комунальної власності.

Зауваження та пропозиції надсилати у письмовому вигляді з підписом за адресою: 07853, вулиця Садова, 3 смт Немішаєве Бородянського району Київської області, Немішаївська селищна рада, е-mail: nemish.info@gmail.com.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.