Про затвердження Положення про порядок проведення електронних земельних торгів

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення Немішаївської селищної ради

 

 «Про затвердження Положення про порядок проведення електронних земельних торгів»

 

Немішаївська  селищна рада  повідомляє, що розроблений регуляторний акт  – проект рішення Немішаївської селищної ради  «Про затвердження Положення про порядок проведення електронних земельних торгів».

 Цей регуляторний акт розроблений відповідно до вимог Земельного Кодексу України,  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з урахуванням положень Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію пілотного проекту щодо організації електронних торгів ( аукціонів) з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі № 717 від 06.09.2017 року, Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності від 11.09.2003 № 1160/ІУ, та Методики  проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004р. № 308, та визначає правові і організаційні засади реалізації рішення сесії про затвердження Положення про порядок проведення електронних земельних торгів.

Метою прийняття даного регуляторного акту є встановлення порядку проведення електронних торгів при продажі земельних ділянок комунальної власності.

          Зауваження та пропозиції надсилати у письмовому вигляді з підписом за адресою: 07853, вулиця Садова, 3 смт Немішаєве Бородянського району Київської області, Немішаївська селищна рада, е-mail: nemish.info@gmail.com.

          Зауваження і пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.