Розпорядження Про запобігання поширення COVID-19

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   13.03.2020  р.                                                            №  6

смт Немішаєве

Про запобігання поширенню на території Немішаївської  селищної ради

коронавірусу COVID-19

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», відповідно до ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з метою запобігання поширенню на території Немішаївської селищної ради  коронавірусу COVID-19  та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Установити з 13 березня до 3 квітня 2020 р. на території  Немішаївської селищної ради  карантин, заборонивши:

1.1.  відвідування усіх типів закладів освіти її здобувачами;

1.2. проведення всіх масових заходів, в т.ч. спортивних, незалежно від кількості відвідувачів, окрім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

1.3.  діяльність гуртків, секцій, студій, інших позашкільних спортивних та мистецьких закладів.

1. Керівникам підприємств, установ, організацій забезпечити на території Немішаївської селищної ради проведення профілактичних і протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та створити необхідні умови для дотримання запроваджених карантинних заходів.
  2. Приватним підприємцям, які працюють в селищі, при здійсненні діяльності керуватися Постановою КМУ від 11 березня 2020 №211, рекомендаціями МОЗ та ВООЗ щодо уникнення зараження та поширення короновірусу COVID-19.
  3. 4. Апарату управління селищної ради обмежити  особистий  прийом громадян, в разі нагальної потреби вирішення питання відвідувачам необхідно дотримуватись рекомендацій МОЗ щодо поводження в умовах карантину, в т. ч. обов’язково мати медичні маски.
  4. Громадянам, які прибули з-за кордону або прибули з регіонів, де є випадки зараження коронавірусом COVID-19, рекомендовано вдатися до самоізоляції на термін щонайменше 14 днів.
  5.   6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова    /підпис /                  С.В. Замідра

Розпорядження починає діяти з моменту оприлюднення.