Про тариф на вивезення відходів для багатоповерхівок

ЖКП “Немішаєве” на своїй офіційній сторінці у Фейсбук повідомляє про не прийняте рішення щодо зміни структури тарифу з вивезення твердих побутових відходів для мешканців багатоповерхових житлових будинків:

Шановні споживачі послуг з утримання будинків та прибудинкових територій!

На сьогоднішній день послуга з вивезення твердих побутових відходів для мешканців багатоквартирних будинків входить до загальної структури тарифу з утримання будинків та прибудинкових територій та нараховується виходячи з площі квартири, якою Ви володієте, незалежно від кількості мешканців.
ЖКП «Немішаєве» відповідно до п.9 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що затверджений Постановою КМУ № 869 від 01.06.2011 року, звернулось до виконавчого комітету Немішаївської селищної ради з проханням змінити структуру тарифу та визначити послугу з вивезення твердих побутових відходів для мешканців багатоповерхових житлових будинків як окрему комунальну послугу та нараховувати плату на мешканця, а не на площу. Вартість вивозу ТПВ планувалося встановити в розмірі 14,23 грн. на місяць на одного мешканця.
14 березня 2018 року відбулось засідання Виконавчого комітету Немішаївської селищної ради, на якому розглядалось зазначене питання. Під час розгляду питання член виконкому Ісак Андрій висловився проти зміни структури тарифу, члени виконкому Калуга Сергій та Підгаєцький Анатолій утримались під час голосування. В результаті цього рішення прийнято не було, структура тарифу з утримання будинків та прибудинкових територій не зміниться. Вартість послуги за вивіз ТПВ з багатоквартирних будинків буде і далі нараховуватись в загальній структурі тарифу відповідно до площі житла. За попереднім розрахунком вартість послуги ТПВ становитиме – 1,08 грн з одного квадратного метра площі квартири на місяць.