Про ситуацію з очисними спорудами

Для селища Немішаєве, а також сусідніх сіл Микулич та Мироцького склалась загрозлива ситуація, що стосується очисних споруд.

До ЖКП “Немішаєве” надійшли листи від приватного товариства «Торговий дім «Укрбіокорм» з вимогою передати їм очисні споруди та інші будівлі для подальшої експлуатації та обслуговування населення. ТОВ наполягає, що очисні споруди перейшли їм у власність за результатами приватизації державного комунального майна на початку 2000-х років.

У зв’язку з цією ситуацією 18 липня було скликано закриту позачергову сесію Немішаївської селищної ради за участі директора ЖКП “Немішаєве” Коваля Б.А. та Микулицького сільського голови Перевозника П.П. До початку сесії депутати також мали нагоду поспілкуватися з попереднім керівником ЖКП Саухом Ф.І. та задати усі хвилюючі питання щодо ситуації, яка склалася.

Сесією прийнято рішення захищати інтереси громади в судовому порядку, оскільки передача інженерних споруд, що забезпечують життєдіяльність селища, у приватну власність може призвести до екологічної катастрофи, а також суттєво вплине на зростання тарифів для частини населення Немішаєвого, Микулич та Мироцького.