Про проведення 44 сесії VII скликання (порядок денний, проекти рішень)

ПЕРЕЛІК  ПИТАНЬ

(орієнтовний)

які  вносяться на розгляд 44 сесії УІІ скликання

18  грудня  2019  року

 1. Про звіт директора житлово-комунального підприємства «Немішаєве» Коваля Б.А. про роботу підприємства   у 2019 році.
 2. Про звіт голови постійної комісії з питань благоустрою, комунальної власності, приватизації, містобудування, розвитку інфраструктури Шевченка А.М. про роботу комісії у 2019 році.
 3. Про внесення змін до рішення 32 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 20.12.2018 року “Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2019 рік».
 4. Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2020 рік.
 1. Про затвердження структури виконавчого апарату Немішаївської селищної ради,  кошторису видатків  на утримання ради  та її  виконавчого апарату, впорядкування умов оплати праці виконавчого апарату.
 1. Про Положення про преміювання .
 2. Про преміювання селищного голови Замідри С.В. до Дня місцевого самоврядування.
 3. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв Немішаївської селищною радою на 2020 рік.
 4. Про встановлення лімітів витрат палива на 2020 рік.
 5. Про затвердження Програми фінансування заходів Немішаївської територіальної первинної організації ветеранів України у Бородянському районі на 2020 рік.
 1. Про затвердження Програми культурно-мистецького розвитку селища Немішаєве  на 2020 рік.
 2. Про затвердження Програми фінансування заходів громадської організації « Щит» воїнів АТО на 2020 рік.
 3. Про організацію та проведення на території селища Немішаєве оплачуваних громадських робіт у 2020 році.
 4. Про визначення об’єктів та видів суспільно-коричних  робіт для відбування порушниками  адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт та засудженими до громадських робіт на території Немішаївської селищної ради на 2020  рік.
 5. Про визначення об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для відбування   порушниками адміністративного стягнення у вигляді  суспільно-корисних оплачуваних  робіт на території Немішаївської селищної ради на 2020  рік
 1. Про подовження терміну дії договорів оренди комунального майна – приміщень дошкільних навчальних закладів та міського будинку культури.
 1. Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які орендують фізичні та юридичні особи на території Немішаївської селищної ради, на 2020  рік.
 2. Про затвердження плану діяльності Немішаївської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.
 3. Про  проведення  повторних земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки площею 1,0800 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташована за адресою: Київська обл, Бородянський район, смт.Немішаєве (в  межах населеного пункту), вул. Чкалова, кадастровий номер: 3221055900:02:001:0185.
 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у комунальну власність Немішаївський селищній раді   земельної ділянки площею 0,02  га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування  по вул. Чкалова, 50/2  в смт. Немішаєве.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у комунальну власність Немішаївський селищній раді   земельної ділянки площею 0,1000  га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування  по вул. Чкалова, 50/1  в смт Немішаєве.
 3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Ніколаєнку Василю Павловичу земельної ділянки площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Молодіжна, 26 в смт Немішаєве Бородянського району Київської області.
 4. Про надання дозволу громадянам Гуменюку Сергію Юрійовичу, Гуменюку Сергію Сергійовичу на складання  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,1036 га по вул. Пушкіна, 33  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд
 5. Про надання дозволу громадянці   Байлик Наталії Петрівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,15 га по вул.  Пушкіна, 7А в  смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1084 га по вул. Чкалова, 21  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у спільну часткову   власність громадянам  Лисенко Марії Вікторівні, Денисову Олександру Олександровичу ( по ½ частки кожному).
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,15 га по вул. Південна, 27  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у спільну часткову   власність громадянам  Шкурку Василю Васильовичу                 ( 57/100) та Журавель Ользі Василівні  ( 43/100)  частки відповідно.
 8. Про надання дозволу громадянці Таджановій Катерині Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0035 га для  будівництва індивідуального  гаражу № 88  по вул. Технікумівська, 24  в смт Немішаєве на території ОК ГО « Мрія».
 9. Про надання дозволу громадянину Солонар Олександру Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0075 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 101  по вул. Технікумівська, 24  в смт Немішаєве на території ОК ГО « Мрія».
 10. Про надання дозволу громадянину Загуляку Мирославу Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0040 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 217  по вул. Технікумівська, 24  в смт Немішаєве на території ОК ГО « Мрія».
 11. Про надання дозволу громадянину Загуляку Мирославу Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 49 років  земельної ділянки площею 0,0030 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 172  по вул. Технікумівська, 24  в смт Немішаєве на території ОК ГО « Мрія».
 12. Про надання дозволу громадянці Прокопчук Вікторії Василівни на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0025 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 57  по вул. Горького, 21 в смт Немішаєве.
 13. Про надання дозволу громадянці Сарган Людмилі Степанівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0035 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 34  по вул.  Миру, 51  в смт Немішаєве.
 14. Про надання дозволу громадянці Ладуренко Тетяні Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0030 га  для  будівництва індивідуального  гаражу біля будинку № 8   в смт Немішаєве.
 15. Про надання дозволу громадянину Попову Леоніду Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0040 га  для  будівництва індивідуального  гаражу № 33  по вул.  Миру, 51  в смт Немішаєве.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0030 для  будівництва  індивідуального гаражу № 136  по вул. Технікумівська, 24 на території ОК ГО «Мрія» та передачу її у власність громадянину Івашковському Володимиру Володимировичу.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0090 для  будівництва   гаражу № 224  по вул. Технікумівська, 24 на території ОК ГО «Мрія» та передачу її у власність громадянину Піщанському Олександру Вікторовичу.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0060 га для  будівництва  індивідуального гаражу № 1  по вул. Заводська, 55 та передачу її у власність громадянину Андрієнку Сергію Степановичу.
 19. Різне. Депутатський запит.