Про проведення 42 сесії VII скликання (порядок денний, проекти рішень)

Перелік питань, які виносяться на розгляд 42 сесії VII скликання.

Завантажити проекти рішень

 1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Немішаївської селищної ради за 9 місяців   2019  року.
 2. Про внесення змін до рішення 32 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 20.12.2018 року “Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2019 рік».
 3. Про внесення змін до рішення 32 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 20.12.2018 року «Про затвердження структури виконавчого апарату Немішаївської селищної ради,  кошторису видатків  на утримання ради  та її  виконавчого апарату, впорядкування умов оплати праці виконавчого апарату».
 4. Про бюджет участі-2020.
 5. Про прийняття в комунальну власність позамайданчикових водопровідних мереж, побудованих ТОВ « Євробуд» по вул. Чкалова ( ЖК « Саме той») та передачу їх в господарське відання та на обслуговування ЖКП «Немішаєве».
 6. Про передачу на баланс житлово-комунальному підприємству «Немішаєве» на праві господарського відання комунального майна.
 7. Про розгляд заяви громадянки Добрянської Лариси Олександрівни щодо затвердження проекту землеустрою зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0.0193 по вул. Залізнична, 17, яка належить їй на праві власності, з земель «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» на землі  «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
 8. Про розгляд заяви громадянина Присяжнюка Івана Івановича щодо затвердження проекту землеустрою зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0.0100 по вул. Залізнична,17-В, яка належить йому  на праві власності,  з земель  «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» на землі  «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі».
 9. Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки площею 0,0015 га по вул. Заводська, 40 в смт Немішаєве, кадастровий номер 3221055900:01:022:0026, яку орендує  ФОП  Ранда Леся Петрівна для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 10. Про надання дозволу ПрАТ «Київобленерго»  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  в оренду земельної ділянки площею 0,1765 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії під виробничою базою по вул. Пушкіна, 2/1 в смт Немішаєве  Бородянського району Київської області.
 11. Про надання дозволу ПрАТ «Київобленерго»  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  в оренду земельної ділянки площею 0,0818 га  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії під РП-3 по вул. Шкільна  в смт Немішаєве  Бородянського району Київської області.
 12. Про надання дозволу  ПрАТ «Київобленерго»  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  в оренду земельної ділянки площею 0,0113 га  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії під ЗТП № 252 по  вул. Залізнична  в смт Немішаєве  Бородянського району Київської області.
 13. Про надання дозволу  ПрАТ «Київобленерго»  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  в оренду земельної ділянки площею 0,0026 га  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії під КТП № 676  по вул. Б. Хмельницького в смт Немішаєве  Бородянського району Київської області.
 14. Про надання дозволу ПрАТ «Київобленерго»  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  в оренду земельної ділянки площею 0,0027 га  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії під КТП № 169  по вул. Шевченка в смт Немішаєве  Бородянського району Київської області.
 15. Про надання дозволу ПрАТ «Київобленерго»  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  в оренду земельної ділянки площею 0,0026 га  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії під КТП № 167  по вул. Попова в смт Немішаєве  Бородянського району Київської області.
 16. Про надання дозволу ПрАТ «Київобленерго»  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  в оренду земельної ділянки площею 0,0131 га  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії під ЗТП № 434  по вул. Заводська в смт Немішаєве  Бородянського району Київської області.
 17. Про надання дозволу ПрАТ «Київобленерго»  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  в оренду земельної ділянки площею 0,6552 га  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії під ПС Немішаєве 110/10 по  вул. Біохімічній, 31  в смт Немішаєве  Бородянського району Київської області.
 18. Про надання дозволу ПрАТ «Київобленерго»  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  в оренду земельної ділянки площею 0,0128 га  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії під ЗТП № 414  по вул. Затишна  в смт Немішаєве  Бородянського району Київської області.
 19. Про надання дозволу ПрАТ «Київобленерго»  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  в оренду земельної ділянки площею 0,0117 га  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії під ЗТП № 251  по вул. Шевченка в смт Немішаєве  Бородянського району Київської області.
 20. Про надання дозволу ПрАТ «Київобленерго»  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  в оренду земельної ділянки площею 0,0049 га  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії під КТП № 164  по вул. Різдвяна в смт Немішаєве  Бородянського району Київської області.
 21. Про надання дозволу ПрАТ «Київобленерго»  на розробку проекту землеустрою щодо  відведення  в оренду земельної ділянки площею 0,0094 га  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії під ЗТП № 294  по вул. Південна в  смт Немішаєве  Бородянського району Київської області.

 

 1. Про внесення змін до рішення 38 сесії УІІ скликання від 13.06. 2019 року «Про надання дозволу громадянці Саух Надії Миколаївні  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 0.0025 га для будівництва індивідуального гаража № 5 по вул. Миру, 51 в смт Немішаєве» ( щодо визначення терміну оренди).
 2. Про внесення змін до рішення 40 сесії УІІ скл. від 24.09.2019 року « Про  надання дозволу громадянці Куценко Валентині Анатоліївні щодо відведення у власність  земельної ділянки площею 0.0030 га для будівництва індивідуального гаража № 100 по вул. Технікумівська, 24  в смт Немішаєве» ( щодо уточнення площі).
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,10 га по вул. Шевченка, 38  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у   власність громадянину Мельнику Олегу Валерійовичу.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0690 га по вул. Л.Українки, 24   в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у   власність громадянці Осадчій Тетяні Іванівні.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1147 га по вул. Лісова, 3  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у   власність громадянину Лавренчуку Валерію Михайловичу.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,1323 га по вул. Пушкіна, 28  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у   власність громадянці Черняк Тетяні Юріївні.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1211 га по вул. Чкалова, 9  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у   власність громадянці Денисовій Вікторії Олександрівні.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0310 га по вул.Технікумівська, 5А  в смт Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у   власність громадянці Пужко Валентині Григорівні.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,30 га, кадастровий номер 3221055900:04:001:0153, цільове призначення «для ведення особистого селянського господарства», яка належить на праві власності громадянці Щербині Вікторії Сергіївні.
 10. Про надання дозволу громадянці Добривечір Людмилі Євгеніївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0055 га для будівництва індивідуального гаража № 232 по вул. Технікумівська, 24 в смт Немішаєве на території ОК ГО « Мрія».
 11. Про надання дозволу громадянці Воловик Юлії Володимирівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0030 га для будівництва індивідуального гаража № 95 по вул. Технікумівська, 24 в смт Немішаєве на території ОК ГО « Мрія».
 12. Про надання дозволу громадянину Компанець Олександру Сергійовичу на розроблення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0744 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Чкалова, 45 в смт Немішаєве Бородянського району Київської області.
 13. Про надання дозволу громадянину Коростильову Євгену Миколайовичу на розроблення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0850 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Медова, 21 в смт Немішаєве Бородянського району Київської області.