Про проведення 31 сесії VII скликання

31 пленарне засідання сесії Немішаївської селищної ради відбудеться 22 листопада 2018 року о 17:00 в приміщенні Немішаївського будинку культури.

Перелік питань, які виносяться на розгляд 31 сесії VІІ скликання

Скачати перелік: ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ- сесія

1. Про внесення змін до рішення 21 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 21.12.2017 року “Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2018 рік».
  1. Про внесення змін до рішення 21 сесії УІІ скликання від 21.12.2018 року «Про затвердження структури виконавчого апарату Немішаївської селищної ради,  кошторису видатків  на утримання ради  та її  виконавчого апарату, впорядкування умов оплати праці виконавчого апарату на 2018 рік»
  1. Про внесення змін до рішення 22 сесії УІ скликання від 11.04.2013 року «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів  пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Немішаєве».
  1. Про внесення змін до рішення 18 сесії УІІ скликання від 17.08.2017 року «Про затвердження Положення про конкурс проектів «Бюджет участі селища  Немішаєве.
  1. Про затвердження Програми підтримки населення у проведенні капітального ремонту житлового фонду Немішаївської селищної ради, ОСББ та кооперативних житлових будинків на 2018 -2020 роки.
  1. Про ініціювання створення місцевої Асоціації органів місцевого самоврядування – Асоціації громад місцевої демократії.
  1. Про передачу у власність громадянці Пономаренко Наталії Анатоліївні квартири № 58 в будинку № 8 по вул.Гагаріна в смт. Немішаєве.
  2. Про розгляд клопотання ТОВ «Євробуд щодо прийняття в комунальну власність внутрішньоквартальних мереж водовідведення на масиві ЖК «Світлиця»  та передачу їх в господарське відання  та на обслуговування ЖКП « Немішаєве».
  3. Про передачу модульної котельні по вул. Лісова, 23 ( ДНЗ «Лісова казка») в господарське відання та  на обслуговування ЖКП «Немішаєве».
  1. Про передачу на баланс житлово-комунальному підприємству «Немішаєве» на праві господарського відання основних засобів ( насос).
  1. Про розпорядження майном комунальної власності ( демонтований котел з квартальної котельні по вул.. Затишна, 1)
  2. Про розподіл земельної ділянки площею 7,1428 га, кадастровий номер 3221055900:02:001:0071, цільове призначення «Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» по вул. Чкалова в смт Немішаєве.
  3. Про погодження купівлі-продажу земельної ділянки площею 0,2800 га по вул.Чкалова, 34 в смт. Немішаєве (для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) та проведення експертної оцінки земельної ділянки  ( гр. Гавриш Роман Леонідович, кафе  «Поділля»)
  4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів площею 0.0050 га  за адресою вул. Гагаріна, 14, гараж № 2, кадастровий номер 3221055900:01:010:037 на території Немішаївської селищної ради.
  5. Про надання дозволу громадянці Піщанській Аллі Йосипівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки площею 0,0060 га ( цільове призначання –  для колективного гаражного  будівництва),  гараж № 225А по вулиці Технікумівська, 24 в смт Немішаєве.
  6. Про надання дозволу громадянину Піщанському Олександру Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0090 га ( цільове призначання –  для колективного гаражного  будівництва), гараж № 224  по вул. Технікумівська, 24   в смт Немішаєве.
  7. Про надання дозволу громадянину Ільчишину Станіславу Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки площею 0,0030 га ( цільове призначання –  для колективного гаражного  будівництва),  гараж № 96 по вулиці Заводська, 55  в смт Немішаєве.
  8. Про надання дозволу громадянці Остапчук Тетяні Володимирівні   на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0434 га по вул. Горького, 14 в  смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.
  1. Розгляд заяв. Депутатський запит.