Про проведення 28 сесії VII скликання (порядок денний, проекти рішень)

28 пленарне засідання сесії Немішаївської селищної ради відбудеться 27 червня 2018 року о 17:00 в приміщенні Немішаївського будинку культури.

Перелік питань, які вносяться на розгляд 28 сесії VІІ скликання

Завантажити проекти рішень.

1. Про внесення змін до рішення 21 сесії VІІ скликання Немішаївської селищної ради від 21.12.2017 року “Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2018 рік».

2. Про внесеня змін до п. 3.2. рішення 21 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 21.12.2017 року «Про затвердження структури виконавчого апарату селищної ради та кошторису видатків на утримання ради та її виконавчого апарату, впорядкування умов оплати праці виконавчого апарату».

3. Про затвердження мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб у селищі Немішаєве на 2019 рік.

4. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік.

5. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,на 2019 рік.

6. Про встановлення ставки єдиного податку на території Немішаївської селищної ради на 2019 рік.

7. Про встановлення туристичного збору на території Немішаївської селищної ради.

8. Про укладення договору оренди транспортного засобу, затвердження форми Подорожнього листа службового легкового автомобіля та встановлення лімітів витрат палива.

9. Про затвердження складу комісії з відновлення гідрологічного режиму річки Топірець – правої притоки річки Рокач (басейн річки Дніпро) в межах населених пунктів Діброва, Микуличі, Немішаєве, Мироцьке Київської області.

10. Про підтримку ініціативи Фастівської міської ради щодо створення Асоціації органів місцевого самоврядування – «Асоціації місцевого економічного розвитку».

11. Про звернення Немішаївської селищної ради про недопущення зменшення надходжень до місцевих бюджетів від плати за землю за земельні ділянки, надані для залізниць у межах смуг відведення, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин.

12. Про встановлення розміру пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Немішаєве для громадянина Бігуна Богдана Михайловича при реконструкції виробничо-складської будівлі по вул. Чкалова, 42/1 в смт. Немішаєве

13. Про розгляд клопотань ПАТ «Київобленерго» щодо відведення земельних ділянок для розміщення електроопор та підстанцій ( вул. Інститутська, вул. Шевченка, вул. Гагаріна).

14. Про надання дозволу громадянці Омельян Ользі Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0040 га для будівництва гаража № 83 по вулиці Заводська, 55 в смт Немішаєве.

15. Про надання дозволу громадянину Крикуну Леоніду Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0035 га для колективного гаражного будівництва (гараж № 1) за адресою вул. Біохімічна, 32 в смт Немішаєве

16. Про надання дозволу громадянці Данильчук Інні Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0035 га для колективного гаражного будівництва ( гараж № 8) за адресою вул. Горького, 21 в смт Немішаєве

17. Про надання дозволу громадянину Петруку Олександру Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0028 га для колективного гаражного будівництва (гараж № 256) за адресою вул. Технікумівська, 24 в смт Немішаєве.

18. Про надання дозволу громадянці Маєвській Світлані Анатоліївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0042 га для колективного гаражного будівництва (гараж № 124) за адресою вул. Технікумівська, 24 в смт Немішаєве.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,11 га по вул. Чкалова, 43 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання ділянки у власність громадянці Прокопенко Марії Олександрівні.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,15 га по вул. Південна, 3 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання ділянки у спільну часткову власність громадянам Карповій Вірі Михайлівні та Нестеровій Людмилі Романівні.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,07 га по вул. Кільцева, 20 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання ділянки у спільну часткову власність громадянам Погрібній Зінаїді Улянівні, Рогатюк Катерині Ульянівні та Бойко Надії Улянівні.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1470 га по вул. Залізнична, 1А в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання ділянки у власність громадянці Воровченко Олені Володимирівні.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Степаненко Тетяні Михайлівні земельної ділянки площею 0,1000 га за адресою вулиця Соборності, 3 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної ділянки у власність.

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Палію Сергію Івановичу земельної ділянки площею 0,0033 га за адресою вулиця Миру, 51 в смт Немішаєве для будівництва індивідуального гаража № 54 та надання земельної ділянки у власність.

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Бондарчук Вікторії Вадимівні земельної ділянки площею 0,0074 га для будівництва індивідуального гаража № 91/7 по вул. Технікумівська, 24 в смт Немішаєве.

26. Про надання дозволу громадянам Котвицькому Петру Францовичу та Жуковському Валерію Анатолійовичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0700 га по вул. Різдвяна, 15 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

27. Про надання дозволу громадянам Цапліній Катерині Володимирівні та Погорєловій Людмилі Григорівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0902 га по вул. Гагаріна, 53 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

28. Про надання дозволу громадянці Лобченко Тетяні Луківні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0972 га по вул. Південна, 29 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

29. Про надання дозволу громадянину Лобченку Сергію Петровичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0.04 по вул.. Мічуріна, 29 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

30. Про надання дозволу громадянці Цибулі Наталії Миколаївні, Рекунову Іллі Володимировичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0.07 по вул. Шевченка, 64 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.