Про проміжні результати провадження проекту “Енергія поколінь”

2 квітня в селищі стартував проект «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації», який триватиме до 1 листопада поточного року під керівництвом ГО Поруч.
В рамках тренінгу було проведено заняття для молоді в Школі лідера та вісім дводенних тренінги для всіх груп населення з метою об’єднання населення та сприяння розвитку громади в умовах децентралізації через формування відповідних знань та навичок.
Марія Пальчук, радник з питань децентралізації Київського центру розвитку місцевого самоврядування зазначає: “Селище Немішаєве, перше селище в Київській області, яке бере участь в подібній програмі. І, насправді, це великий успіх.
Особливо цікавою є робота молодіжного парламенту, оскільки молодіжний парламент створився не при школі та займається суто шкільним самоврядуванням, а він працює в рамках селища, і, по суті, він є маленькою частинкою місцевого самоврядування. Селищний голова, селищна рада активно спілкуються з молодіжним парламентом, ставить їм певні задачі, вони їх виконують і тим самим вони навчаються у місцевому самоврядуванні”.
Завершальним етапом проекту буде великий жовтневий форум, де організатори планують зібрати більше 100 осіб та усіх учасників тренінгів проекту для того, щоб ще раз окреслити перспективи розвитку великої і дружньої громади.
Детальніше на відео: