Про проект “Пульс”

У багатьох з нас назріло багато запитань з приводу об’єднання громад та з приводу децентралізації загалом. Що передбачає ця реформа місцевого самоврядування? Чого очікувати від створення ОТГ і що це дасть усім нам, жителям громад? Щоб отримати відповіді на ці та інші запитання, активісти Микуличів та Немішаєвого подали заявку і пройшли відбір на участь у проекті ПУЛЬС.

ПУЛЬС – це частина великого проекту міжнародної організації USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що впроваджує Асоціація міст України і координує партнер проекту – міжнародна організація IREX.  Основною ціллю проекту ПУЛЬС є посилення обізнаності та спроможності мешканців громад у їх нових правах та обов’язках в умовах реформи. Більше про проект можна дізнатись тут: http://2.auc.org.ua/page/proekt-%C2%ABrozrobka-kursu-na-zmitsnennya-mistsevogo-samovryaduvannya-v-ukraini%C2%BB-puls , а також пошук за #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС .

27-28 лютого 2019р. у Києві відбулася зустріч-тренінг на якій були присутні команди бібліотекарів та громадських організацій з 71 громади з 17 областей України, які будуть проводити у своїх громадах інформаційні заходи з децентралізації та залучення громадян до процесу прийняття рішень. Детальніше про зустріч тут: https://www.auc.org.ua/novyna/puls-perezavantazhennya-30-trening-dlya-granteriv-proektu?fbclid=IwAR0V4yGxO34HP__mQK6SysXypczDn9l08UF_-IrrMzAN1vF-ffLKM7z9IEY

Протягом квітня-серпня 2019р. у громадах Микуличів, Немішаєвого та Клавдієво-Тарасового планується ряд заходів, на яких можна буде не лише отримати інформацію по реформі, а й безпосередньо поставити питання та взяти участь у діалозі з експертами Асоціації міст України та з представниками органів місцевого самоврядування.

Про інформаційні заходи та їх точні дати буде оголошено до кінця березня, а поки що – готуємо запитання до представників органів місцевого самоврядування та збираємо міфи, які нам допоможуть розвінчати експерти з питань децентралізації.