Про порядок проведення земляних робіт при будівництві об’єктів на території селища Немішаєве

З метою  додержання Закону України «Про містобудівну діяльність», Правил благоустрою селища Немішаєве, затверджених рішенням Немішаївської селищної ради 31-v  від 21.09.2010, державних будівельних норм України жителі селища Немішаєве повинні  виконувати роботи в суворій відповідності до погодженої та затвердженої проектної документації та проекту виконання робіт.

До початку робіт на період виконання: земляних, монтажних, інших робіт, пов’язаних з прокладанням, перекладанням, ремонтом, в тому числі ліквідацію аварій інженерних мереж і споруд, будівництвом і ремонтом будинків, транспортних магістралей, доріг, площ, інженерних вишукувань, благоустроєм та озелененням територій, з метою уникнення пошкоджень існуючих підземних споруд та комунікацій особи, які будуть виконувати вищеназвані види робіт, повинні отримати в виконкомі селищної ради  Дозвіл (ордер) на роботи з благоустрою/земляні роботи.

Ордер погоджується з представниками таких організацій:

• ПАТ « Київобленерго» ( Бородянський РП) – Бородянка, вул. Заводська, 1 А, тел. 5-69-41;
  • ТОВ « Київоблгаззбут» ( Бородянська дільниця) – Бородянка, вул. Семашка, 155, тел. 5-11-32;
  • ВАТ “Укртелеком” (Бородянський цех) – Бородянка, вул. Центральна, 240, тел. 5-13-55;
  • ЖКП “Немішаєве” – Немішаєве, вул. Заводська, 46 тел. 41-3-01.

В разі проведення земляних робіт на об’єктах, які знаходяться на балансі ДА Укравтодор, погодження на проведення робіт треба також отримати у Служби автомобільних доріг в Київській області за адресою  м. Київ, вул. Народного ополчення, 11 А.

Після отримання погоджень всіх зацікавлених організацій та установ ордер підписується головою виконавчого комітету та скріплюється печаткою.

Термін дії дозволу (ордеру) визначається виконкомом селищної ради.

Після проведення земляних робіт обов’язково повинно бути відновлено тверде покриття (в разі його пошкодження) та проведені необхідні заходи по відновленню благоустрою території.

За невиконання Правил благоустрою, порушення містобудівного та земельного законодавства передбачена відповідальність відповідно до Кодексу  України «Про адміністративні правопорушення».