Про надання дозволу на розроблення детального плану території

НЕМІШАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СОРОК П’ЯТА СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Про надання дозволу   на розроблення детального плану території  земельної ділянки орієнтовною площею 0,30 га біля автодороги Київ – Ковель в смт Немішаєве Бородянського району Київської області.

кадастровий номер земельної ділянки  3221055900:04:001:0153

Розглянувши заяву громадянки Щербини Вікторії Сергіївни  про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0.30 га, яка розташована біля автодороги Київ-Ковель, кадастровий  номер 3221055900:04:001:0153, керуючись  ст.21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 50 Закону  України «Про землеустрій», ст. 92, 123 Земельного кодексу України, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Наказом Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 року №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, торгівлі, розвитку інвестицій та земельних відносин,   селищна рада    В И Р І Ш И Л А:

1. 1 Надати дозвіл громадянці Щербині Вікторії Сергіївні на розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,3000 га, кадастровий номер 3221055900:04:001:0153, цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства,  відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.
  2. Визначити:

2.1.      Замовником виконання  детального плану території – Немішаївську селищну раду Бородянського району Київської області.

2.2.      Відповідальним за фінансування  виготовлення детального плану території –  громадянку Щербину Вікторію Сергіївну.

1. Для виконання робіт з розроблення детального плану визначити ліцензовану проектну організацію згідно чинного законодавства  та  укласти тристоронній договір між виконавчим комітетом Немішаївської селищної ради, громадянкою Щербиною В.С.  та розробником детального плану території.
  2. Виконавчому комітету селищної ради забезпечити :
  • Оприлюднення прийнятого рішення щодо розроблення детального плану території.
  • Проведення громадських слухань для розгляду та узагальнення пропозицій громадськості до вищезазначеного проекту.
  • Подання завершеного проекту містобудівної документації на чергове засідання сесії Немішаївської селищної  ради на затвердження.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, торгівлі, розвитку інвестицій та земельних відносин.

Селищний голова                             Замідра С.В.

смт. Немішаєве

№ -45-УІІ -20