Про чергову сесію селищної ради 21.12.2017

Чергова сесія селищної ради відбудеться 21 грудня 2017 року в Немішаївському міському будинку культури. Початок 17:00.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ,
які вносяться на розгляд 21 сесії УІІ скликання
21 грудня 2017 року

1. Про внесення змін до рішення 12 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 22.12.2016 року “Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2017 рік».
2. Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2018 рік.
3. Про затвердження структури виконавчого апарату Немішаївської селищної ради, кошторису видатків на утримання ради та її виконавчого апарату, впорядкування умов оплати праці виконавчого апарату.
4. Про Положення про преміювання .
5. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв Немішаївської селищною радою на 2018 рік.
6. Про преміювання селищного голови С.В. Замідри до Дня місцевого самоврядування
7. Про затвердження Програми фінансування заходів Немішаївської територіальної первинної організації ветеранів України у Бородянському районі на 2018 рік.
8. Про затвердження «Програми реалізації заходів щодо виконання Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу» та «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» на 2018-2012 роки»
9. Про затвердження Програми культурно-мистецького та духовного розвитку селища Немішаєве на 2018 -2020 роки.
10. Про затвердження Програми використання та охорони земель селища Немішаєве на період 2018-2020 років.
11. Про затвердження Програми капітального та поточного ремонту автомобільних доріг комунальної власності селища Немішаєве на період 2018- 2020 років
12. Про організацію та проведення на території селища Немішаєве оплачуваних громадських робіт у 2018 році.
13. Про визначення об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для відбування порушниками адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт та засудженими до громадських робіт на території Немішаївської селищної ради на 2018 рік.
14. Про подовження терміну дії договорів оренди комунального майна – приміщень дошкільних навчальних закладів та міського будинку культури.
15. Про розірвання договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,007 га по вул. Заводська, 47 А/1, яку орендує громадянка Хоменко Галина Григорівна для будівництва та обслуговування прибудови до квартири ( інша житлова забудова) у зв’язку з закінченням терміну дії.
16. Про подовження терміну дії договорів на тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності, під розташування тимчасової споруд торгівельного призначення для здійснення підприємницької діяльності :
• ФОП Секретний Валерій Валентинович, ( «Інтайм, вул. Заводська, за Форою, площа 30 кв.м.)
• ФОП Ваганов Костянтин Миколайович ( павільйон з навісом «Овочі» на привокзальній площі, 29 кв.м.)
• ФОП Дідовець Віта Василівна ( павільйон « М’ясо» на привокзальній площі, 30 кв.м)
• ФОП Лавріненко Надія Назарівна ( вул.. Заводська, овочі біля «Преси», площа 25 кв.м.)
• ФОП Чепчак Володимир Васильович ( ремонт взуття , вул.. Заводська, площа 9 кв.м.)
• ФОП Чеховська Ксенія Віталіївна ( вул.Чкалова, магазин продукти біля «Темпу», площа 24 кв.м)
• ФОП Іванов Сергій Михайлович («Кури-гріль» на привокзальній площі, площа 8 кв.м)
• ФОП Турчина Тетяна Володимирівна ( вул.. Гагаріна, пересувний павільйон « Хот-дог», площа 6 кв.м)
• ФОП Фоміна Тетяна Миколаївна ( вул.. Технікумівська, кава-чай, площа 15 кв.м)
• ФОП Грицан Наталія Миколаївна ( вул.. Біохімічна, продукти, площа 24 кв.м.)
17. Про надання дозволу громадянину Павроз Максиму Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0025 га для будівництва індивідуального гаража № 6 по вулиці Заводська, 47В в смт Немішаєве
18. Про надання дозволу громадянину Палію Сергію Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0, 0036 га для будівництва індивідуального гаража № 54 по вулиці Миру, 51 в смт Немішаєве.
19. Про надання дозволу громадянці Піщанській Аллі Йосипівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0060 га для будівництва індивідуального гаража № 225А по вулиці Технікумівська, 24 в смт Немішаєве
20. Про надання дозволу громадянину Костенку Борису Валерійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0055 га для будівництва індивідуального гаража № 50 по вулиці Технікумівська, 24 в смт Немішаєве
21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Волошенюку Роману Васильовичу земельної ділянки площею 0,0024 га для будівництва індивідуального гаража № 2 по вул. Затишна, 8А в смт Немішаєве.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0977 га по вул. Різдвяна, 12 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання ділянки у власність громадянці Клименко Ірині Семенівні.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0446 га по вул. Б. Хмельницького, 26 А в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання ділянки у власність громадянину Соколову Олександру Олександровичу.

24. Про надання дозволу громадянці Терещенко Зої Вадимівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1415 га по вул.. Південна, 10 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.
25. Про надання дозволу громадянці Барцевій Тетяні Андріївні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0837 га по вул. Заводська, 37 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.
26. Про надання дозволу громадянці Титенко Софії Михайлівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0850 га по вул. Лісова, 31 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд
27. Про надання дозволу громадянам Карповій Вірі Михайлівні, Нестеровій Людмилі Романівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,15 га в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Південна, 3 в смт Немішаєве Бородянського району Київської області.
28. Про надання дозволу громадянам Бойко Надії Улянівні, Погрібній Зінаїді Улянівні, Рогатюк Катерині Ульянівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,07 га в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Кільцева, 20 в смт Немішаєве Бородянського району Київської області.

Завантажити проекти рішень: Проекти рішень-сесія-21.12.17