Про чергову сесію Немішаївської селищної ради

Чергове пленарне засідання сесії Немішаївської селищної ради заплановано на 12 лютого 2018 року. Місце проведення: Немішаївський міський будинок культури. Час: 17:00.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ,

які вносяться на розгляд 22 сесії VІІ скликання 12 лютого 2018 року

1. Про виконання бюджету Немішаївської селищної ради за 2017 рік.
  2. Про внесення змін до рішення 21 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 21.12.2017 року “Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2018 рік».
  3. Про підтримку звернення депутатів Фастівської міської ради до обласних рад,міських рад міст обласного значення, Народних депутатів України щодо приєднання до ініціативи по проведенню Всеукраїнського заходу «Естафета єднання» з нагоди 100-річчя проголошення Соборності України.
  4. Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VII скликання від 24.12.2015 Про утворення комісії щодо санітарного стану зелених насаджень в селищі Немішаєве Бородянського району Київської області.
  5. Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які орендують фізичні та юридичні особи на території Немішаївської селищної ради, на 2018 рік.
  6. Про внесення змін до рішення 16 сесії УІІ скликання від 09.06.2017 року «Про встановлення місцевих податків і зборів та ставки акцизного податку на території Немішаївської селищної ради на 2018 рік».
  7. Про затвердження звіту про експертну оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0240 га по вул. Заводська, 47В/1 в селищі Немішаєве та погодження продажу земельної ділянки громадянці Липка Марині Володимирівні.
  8. Про затвердження звіту про експертну оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,0074 га по вул. Заводська, 48А/9 в селищі Немішаєве та погодження продажу земельної ділянки громадянину Радостєву Володимиру Віталійовичу.
  9. Про розгляд заяви громадянина Хуторянського Олександра Васильовича щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по вул. Чкалова для обслуговування майна (зруйнованої теплиці).
  10. Про продовження строку дії договору оренди земельної ділянки площею 0,0206 га, які орендує ФОП Добрянська Лариса Олександрівна по вул. Різдвяна в селищі Немішаєве для будівництва і обслуговування будівель торгівлі .
  11. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, кадастровий номер 3221055900:01:010:0001, у зв’язку з переходом права власності на майно ( магазин по вул. Заводська, 49, ФОП Добрянська Л.О.)
  12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1122 га по вул. Б. Хмельницького, 64 в селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання ділянки у власність громадянці Рудевській Ганні Володимирівні.
  13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,10 га по вул.Заводська, 19 в селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання ділянки у власність громадянину Краснікову Олександру Миколайовичу.
  14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0714 га по вул. Радісна, 27 в селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання ділянки у спільну часткову власність ( по ½ частки кожному) громадянам Масловській Людмилі Миколаївні, Мельниченко Марії Ларіонівні.
  15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Хмель Олегу Петровичу земельної ділянки площею 0,0732 га по вул. Миру, 31 в селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
  16. Про надання дозволу громадянину Черненку Валерію Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0025 га для будівництва індивідуального гаража № 13 по вулиці Заводська, 47В в селищі Немішаєве.
  17. Про надання дозволу громадянину Головатюку Олегу Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0035 га для будівництва індивідуального гаража по вулиці Технікумівська, 24 в селищі Немішаєве.

В порядку денному можливі зміни та доповнення.