Про чергову сесію селищної ради 16.04.2019

Чергова сесія Немішаївської селищної ради відбудеться 16 квітня 2019 року в приміщенні будинку культури.

Перелік питань, що вносяться на розгляд 35 сесії VІІ скликання від 16.04.2019 року:

 1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Немішаївської селищної ради за  І квартал   2019  року.
 2. Про внесення змін до рішення 32 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 20.12.2018  року “Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2019 рік».
 3. Про внесення змін до рішення  30 сесії У скликання від 17.06.2010 р «Про затвердження переліку майна комунальної власності територіальної громади селища Немішаєве Бородянського району Київської області».
 4. Про Меморандум про спільну діяльність між Державною установою «Інститут невідкладної і відновної хірургії ім. В.К. Гусака Національної академії медичних наук України» та територіальною громадою селища Немішаєве Бородянського району Київської області.
 5. Про затвердження Заяви про наміри, поданої ТОВ «ВК «Авалон груп»  щодо  будівництва торгівельно-виробничого комплексу по вул. Біохімічна, 33 в селищі Немішаєве.
 6. Про затвердження звіту про незалежну експертну оцінку вартості нежитлового приміщення та   подовження  терміну дії договору оренди офісного приміщення № 1 по вул. Заводській, 47-В площею 97,4 кв.м для розміщення дитячої районної громадської організації «Немішаївський клуб юних рятівників «Котигорошко».
 7. Про надання в оренду  КЗ КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» приміщення площею 56.5 кв.м. для розміщення пункту постійного базування бригади екстреної медичної допомоги Філії «Вишгородська станція екстреної медичної допомоги» та гаражного  приміщення площею 28.0  кв.м. – бокса для  розміщення автомобілів швидкої медичної допомоги по вул. Затишна, 4 в селищі Немішаєве.
 8. Про продовження терміну дії  договору оренди нежитлового приміщення по вул. Заводська, 46 в селищі. Немішаєве з ФОП Бондарчуком В.Г.
 9. Про затвердження Порядку переведення житлових приміщень ( квартир, частин будинків) у блоковані будинки садибної забудови в селищі Немішаєве Бородянського району Київської області.
 10. Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства селища Немішаєве на 2019-2020 роки.
 11. Про визначення виконавця комунальних послуг  в селищі Немішаєве.
 12.  Про розгляд  листів керівництва   ТОВ «ТД «Укрбіокорм» щодо очисних споруд та об’єктів інженерної інфраструктури, які знаходяться в користуванні ЖКП «Немішаєве».
 13.  Про відшкодуванню ЖКП «Немішаєве» витрат, понесених при прийнятті на обслуговування ОСББ « ЖК «Світлиця».
 14. Про подання  Головного управління ДФС щодо стягнення боргу з ЖКП «Немішаєве».
 15. Про затвердження звіту про експертну оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,2800  га по вул. Чкалова, 34  в селищі Немішаєвета погодження продажу земельної ділянки  громадянину Гавришу Роману Леонідовичу
 16. Про включення до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на них на земельних торгах у формі аукціону земельної ділянки площею 1,0800 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості,що розташована за адресою: Київська обл,Бородянський район, селище Немішаєве (в  межах населеного пункту), вул. Чкалова, кадастровий номер: 3221055900:02:001:0185 та продаж права оренди на неї  на земельних торгах у формі аукціону.
 17. Про надання дозволу ПрАТ «ВФ Україна»  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки  орієнтовною площею 0,0064 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій (розміщення металевої опори) (в районі міського кладовища).
 18. Про надання дозволу  громадянці Щербині Вірі Борисівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,3 га, кадастровий номер 3221055900:04:001:0153, цільове призначення: для ведення особистого селянського господарства.
 19. Про надання дозволу громадянину Андрієнку Сергію Степановичу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0060 га  (цільове призначання – для колективного гаражного  будівництва), гараж № 1  по вул. Заводська, 55  в селищі Немішаєве на території  ГК «Заводський».
 20. Про надання дозволу громадянці Гордієнко Валентині Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0050 га для будівництва індивідуального  гаража № 129  по вул. Чкалова, 46 в селищі Немішаєве.
 21. Про надання дозволу громадянину Гордієнку Віталію Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0075 га для будівництва індивідуального  гаража № 188  по вул. Чкалова, 46 в селищі Немішаєве.
 22. Про надання дозволу громадянину Юрченку Ігорю Дмитровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0025 га для будівництва індивідуального  гаража № 40 по вул. Мічуріна, 42 в селищі Немішаєве
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0434 га по вул. Горького, 14  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у власність громадянці Остапчук Тетяні Володимирівні.
 24. Про надання дозволу громадянам Хоменко Марії Іванівні,  Чабану Івану Валерійовичу,  Очеретюк Наталії Олександрівні,Гавриленко Галині Опанасівні, Мерв’як Ігорю Михайловичу, Андрійченку Миколі Анатолійовичу, Кравчун Людмилі Анатоліївні  на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 0,2088 га по вул. Пушкіна, 76  в селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у комунальну  власність Немішаївський селищній раді   земельної ділянки площею 0,07  га для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування  по вул. Затишна, 1  в селищі Немішаєве.
 26. Про надання дозволу громадянину Резніченку Павлу Федоровичу на складання  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0724 га по вул. Гагаріна, 43  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 27. Про надання дозволу громадянці Щербині Вірі Борисівні, Щербині Вікторії Сергіївні   на складання  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,1106  га по вул. Б. Хмельницького, 52А  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 28. Про надання дозволу громадянам Шкурку Василю Васильовичу, Журавель Ользі Василівні на складання  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,15 га по вул. Південна, 27  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 29. Про надання дозволу громадянці Журавель Ользі Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0061 га для ведення особистого селянського господарства  по вул.. Південна в см Немішаєве.
 30. Про надання дозволу громадянці Пономаренко Любові Григорівні  на складання  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,07  га по вул. Шевченка, 11А в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 31. Про надання дозволу громадянину Склярову Валерію Петровичу на складання  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,07  га по вул. Медова, 10 в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 32. Про надання дозволу громадянину Паврозу Максиму Олександровичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0025 га для будівництва індивідуального  гаража № 6  по вул. Заводська, 47В в селищі Немішаєве.
 33. Про надання дозволу громадянці Чередниченко Ользі Вадимівні на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0025 га для будівництва індивідуального  гаража № 15  по вул. Заводська, 47/1 в селищі Немішаєве.
 34. Про надання дозволу громадянину Царенку Олександру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0040 га  ( цільове призначання –  для колективного гаражного  будівництва), гараж № 86  по вул. Технікумівська, 24  в селищі Немішаєве на території ОК ГО « Мрія».
 35. Про надання дозволу громадянці Титенко Інессі Ігорівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0040 га  (цільове призначання –  для колективного гаражного  будівництва), гараж № 194  по вул. Технікумівська, 24  в селищі Немішаєве на території ОК ГО «Мрія».
 36. Про надання дозволу громадянину Сизько  Олександру Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0025 га  (цільове призначання –  для колективного гаражного  будівництва), гараж № 203 А  по вул. Технікумівська, 24  в селищі Немішаєве на території ОК ГО «Мрія».
 37. Про надання дозволу громадянці Бондарчук Оксані Михайлівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0072 га  ( цільове призначання –  для колективного гаражного  будівництва), гараж №   по вул. Технікумівська, 24  в селищі Немішаєве на території ОК ГО «Мрія».
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Крикуну Леоніду Васильовичу земельної ділянки площею 0.0035 га для будівництва індивідуального гаража № 1 по вул. Біохімічна, 32 в селищі Немішаєве.
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.0035 га для будівництва індивідуального гаража № 3 по вул. Біохімічна, 32 в селищі Немішаєве та передачу її у власність громадянину Чепізі Сергію Михайловичу.

В порядку денному можливі зміни та доповнення.

Переглянути проекти рішень можна за посиланням.