Про чергове засідання виконкому 23.01.18

Інформуємо, що 23 січня 2018 року, у вівторок, в приміщенні Немішаївської селищної ради відбудеться чергове засідання виконкому.

Порядок денний:

1. Про підсумки виконання бюджету Немішаївської селищної ради за 12 місяців 2017 року. Завантажити.

2. Про затвердження нормативів для одиниці створеної потужності об’єкту будівництва в селищі Немішаєве на 2018 рік. Проект рішення.

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році.

3. Про розгляд листа житлово-комунального підприємства «Немішаєве» щодо затвердження тарифу на вивезення ТПВ по об’єктам утворення.

4. Про квартиру №42 по вул. Заводська,буд.№48 в селищі Немішаєве Бородянського району Київської області.

5. Про надання поштової адреси індивідуальному житловому будинку по вулиці Гагаріна в селищі Немішаєве Бородянського району Київської області.

6. Про впорядкування квартирної черги.

7. Розгляд заяв громадян.

8. Різне.