Про чергове засідання виконкому 20.07.17

У четвер, 20 липня 2017 року, о 17:00 в приміщенні Немішаївської селищної ради відбудеться чергове засідання виконкому.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про стан виконання розпорядження Бородянської райдержадміністрації №176 від 09.06.2017 року «Про затвердження плану заходів щодо недопущення ввезення та несанкціонованого розміщення твердих побутових відходів (сміття) на території Бородянського району Київської області».
  2. Про поновлення випуску Інформаційного вісника селищної ради.
  3. Про надання поштової адреси індивідуальним житловим будинкам по вулиці Інститутська в селищі Немішаєве Бородянського району Київської області.
  4. Про надання поштової адреси індивідуальному житловому будинку по вулиці Лесі Українки в селищі Немішаєве Бородянського району Київської області.
  5. Про заходи Немішаївської міського будинку культури на серпень 2017 року.
  6. Про проведення навчально-патріотичного квесту до Дня Прапора.
  7. Про розгляд звернення громадянки Купраш Любові Олександрівни щодо залиття квартири внаслідок порушення експлуатації внутрішнього водостоку будинку по вул. Заводська,№47 А.
  8. Розгляд заяв громадян.
  9. Різне.

One thought on “Про чергове засідання виконкому 20.07.17