Про чергове засідання виконкому 13.06.17

У вівторок, 13 червня 2017 року, о 17:00 в приміщенні Немішаївської селищної ради відбудеться чергове засідання виконкому.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про стан готовності об’єктів соціально-культурного призначення та виробничої сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

2. Про розгляд листа ТОВ «Євробуд» про зміну тарифів за обслуговування будинків і прибудинкових територій по вул. Гагаріна (ЖК «Світлиця») на 2017 рік.

3. Про затвердження технічних умов на водопостачання та водовідведення по житлових будинках №1, №2 по вулиці Чкалова в селищі Немішаєве.

4. Про розгляд листа товариства з обмеженою відповідальністю «СТЕД» щодо виконання проектно-вишукувальних та монтажних робіт по території селища Немішаєве.

5. Про взяття на квартирний облік.

6. Про відзначення працівників Немішаївської АЗПСМ до Дня медичного працівника.

7. Про підготовку та проведення Свята родини в селищі Немішаєве.

8. Про заходи Немішаївського міського Будинку культури на червень 2017 року.

9. Розгляд заяв громадян.

10. Різне.

В порядку денному можливі зміни та доповнення.