Про чергове засідання виконкому

НЕМІШАЇВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

12.11.2019  р.                                                                                 №10

смт. Немішаєве

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ :

1. Про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
  2. Про укладення пайової угоди з Товариством з обмеженою відповідальністю «Євробуд».
  3. Про звернення до Київської обласної ради щодо повернення коштів по капітальному ремонту доріг в селищі Немішаєве.
  4. Про упорядкування та облаштування місць для здійснення лоткової торгівлі в селищі.
  5. Про надання службового житла.
  6. Про доцільність визнання житлового будинку №102  по вулиці Шевченка

в смт Немішаєве  відумерлою спадщиною.

1. Про звернення органу опіки та піклування виконавчого комітету Немішаївської селищної ради до Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації щодо виділення путівки в будинок-інтернат психоневрологічного типу комунального закладу Київської обласної власності гр.Вереті Світлані Юріївні.
  2. Про підтвердження місця проживання неповнолітніх дітей Терлової Аліси Дмитрівни та Терлова Ярослава Дмитровича.
  3. Про відзначення двірників – працівників житлово-комунального підприємства «Немішаєве».
  4. Про надання дозволу на прокладення мережі водопостачання по вулиці Різдвяна в селищі Немішаєве.
  5. Розгляд заяв громадян.
  6. Різне.