Про чергове засідання виконкому 15.05.18

Чергове засідання виконкому відбудеться 15 травня 2018 року о 17:00 в приміщенні Немішаївської селищної ради.

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до Переліку уповноважених посадових осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення, затвердженого рішенням виконавчого комітету Немішаївської селищної ради від 19.05.2016 року № 91.
  2. Про призначення уповноважених осіб для оформлення житлових субсидій населенню.
  3. Про затвердження проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул. Горького в селищі Немішаєве Бородянського району Київської області (коригування).
  4. Про утворення робочої групи по обліку дітей та підлітків шкільного віку в селищі Немішаєве.
  5. Про підготовку та проведення в селищі Немішаєве театрального фестивалю.
  6. Про підготовку та проведення в селищі  Немішаєве Міжнародного дня захисту дітей.
  7. Про заходи Немішаївського міського Будинку культури  на червень 2018 року.
  8. Розгляд заяв громадян.
  9. Різне.