Про чергове засідання виконкому 14.08.19

Чергове засідання виконкому відбудеться 14.08.19 о 17:00 в приміщенні Немішаївської селищної ради.

Порядок денний:

 1. Про стан підготовки дитячих дошкільних закладів, НВК, Немішаївської загальноосвітньої  школи №1 та Немішаївського агротехнічного коледжу до нового навчального 2019-2020 року.
 2. Про стан виконання селищного бюджету Немішаївської селищної ради за перше півріччя 2019 року.
 3. Про результати перевірки ЖКП «Немішаєве».
 4. Про розгляд Протоколу №8 засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бородянської райдержадміністрації.
 5. Про визначення розміру пайової участі ТОВ «Євробуд» у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища Немішаєве.
 6. Про внесення змін до рішення виконкому Немішаївської селищної ради №146 від 12.06.2018 року «Про створення комісії  з відновлення гідрологічного режиму річки Топірець – правої притоки річки Рокач (басейн річки Дніпро) в межах населених пунктів Діброва,  Микуличі, Немішаєве, Мироцьке Київської області».
 7. Про реструктуризацію заборгованості за користування комунальним приміщенням.
 8. Про відзначення державною нагородою – Орден Героїв Небесної Сотні.
 9. Про надання поштової адреси садовому (дачному) будинку по вулиці Весняна СГТ ОК «Ясна поляна» в селищі Немішаєве Бородянського району  Київської області.
 10. Про надання поштової адреси садовому (дачному) будинку по вулиці Квітнева СГТ ОК «Ясна поляна» в селищі Немішаєве Бородянського району  Київської області.
 11. Про надання поштової адреси садовому (дачному) будинку по вулиці Лугова СГТ ОК «Ясна поляна» в селищі Немішаєве Бородянського району  Київської області.
 12. Про взяття на квартирний облік.
 13. Про надання дозволу на проведення масового заходу – дискотека для молоді.
 14. Про підготовку та проведення в селищі Немішаєве заходів до Дня незалежності України.
 15. Про підготовку та проведення в селищі Немішаєве  заходів до Дня селища та фестивалю «Картопля-Фест».
 16. Розгляд заяв громадян
 17. Різне.