Про чергове засідання виконкому 12.04.2018

Чергове засідання виконкому Немішаївської селищної ради відбудеться 12 квітня о 17:00 в приміщенні селищної ради.

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ:

1. Про заходи щодо проведення двомісячника  благоустрою селища. Розподіл територіїЗаплановані заходи.
  2. Про стан виконання селищного бюджету Немішаївської селищної ради за перший квартал 2018 року.
  3. Про надання дозволу ТОВ «Гостомель Резиденс» на встановлення рекламного засобу на електроопорах по вул. Заводська в селищі Немішаєве.
  4. Про встановлення строку виконання договору пайової участі та графіку платежів для ФОП Петрушенко С.П., ФОП Бернацького В.К.
  5. Про надання адреси частинам індивідуального житлового  будинку   та новозбудованому житловому будинку по вулиці Чкалова №3 в селищі Немішаєве Бородянського району Київської області.
  6. Про затвердження заходів та кошторису витрат на проведення спортивно-масових заходів в селищі Немішаєве.
  7. Про доцільність позбавлення батьківських прав громадянина Павловського Артура Ігоровича відносно його неповнолітньої доньки Павловської Ірини Артурівни.
  8. Про заходи Немішаївського міського Будинку культури  на квітень та травень 2018 року
  9. Розгляд заяв громадян.
  10. Різне.